Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány óráig tart egy átlagos...

Hány óráig tart egy átlagos szülinapi buli?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én legutóbbi szülinapi bulin úgy voltam, hogy este nyolctól hajnal négyig, de voltak akik még reggel 8-kor is ittak.

Ha gyerek szülinapi buliról van szó arról fogalmam sincs, gondolom pár óra, összeül a család, van torta, egy kis beszéd, gyerekpezsgő, és ennyi.

2021. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Kifulladásig vagy amíg elfogy az alkohol. De nyilván korfüggő, ha pistikének 8-kor takarodó akkor akkor
2021. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ilyen átlagos szám, teljesen egyéni. Kérdezz rá aki szervezte vagy hívott rá, hogy kb. meddig tart vagy meddig akarja hogy tartson és majd mondani fog egy időpontot.


Egyébként pedig semmi nincs ha előbb mennél el, szólsz hogy fontos dolgod van és eddig tudtál csak maradni, kész.

2021. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nyolc nappal elotte - nyolc nappal utana ... tehat 17 nap = 408 ora :)))
2021. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fsms ***** válasza:
100%
Ha konzervatív akkor éjfél után vége, ha “faltól-falig hányunk” típus akkor egy nap is lehet.
2021. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ hogy milyen korosztály, vagy hogy milyen típusú az akinek szülinapja van.


Gyerekeknél max estig tart.

Fiatal felnőtteknél akár hajlanig is tarthat.


Ha úgy vesszük hogy ugyanakkor kezdték, akkor ez már jópár óra különbség.


De én pl most huszonévesen se tartanék éjszakába menő szülinapi bulit.

2021. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én szülinapi buliaim 1 sör elfogyasztásáig szoktak tartani... 26.szülinapom óta. Egyszerűen nincs nagyobb bulira igényem, ha kell ki is qutózok érte németbe, hogy a legjobb barátaim ott legyenek :)
2021. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!