Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy "átlagos"...

Mennyibe kerül egy "átlagos" cukrászdában Budapesten egy 12 szeletes epres szülinapi torta?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem, de szerintem átb.ott a nő.
2009. ápr. 9. 18:09
 1/4 anonim válasza:
Én kb. 2800 Ft-ért vettem.
2009. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

o.O


Én Győrben vettem 3200-ért!!! (2007-ben)

Akkor kit is basztak át? Azt hiszem engem :)

2009. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4700 Ft volt. Szerintem ez elég húzós. Akkor egy szelet kb 450 Ft. Az előttem levő rendelés meg 3400 Ft volt, azzal összekeverte, de azt nem tudom, milyen izű lehetett. Azt mondta, h nincs 6 szeletes, csak 12-től felfele. Nem vagyok kicsinyes, de sztem ez túlzás. Nem elit cukrászda, 7.kerület. Szerintem az öreg nő sajátzsebre dolgozott... Rohadjon meg!
2009. ápr. 9. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem szoktam tortát rendelni, sokkal jobb, amit sütök, de ismerősöm bizony 5-8 ezer Ft között szokott (Daubner, August, Rigó Jancsi, Szamos) szóval neves helyekről
2009. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!