Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az inceleknek sok mindenben...

Az inceleknek sok mindenben igazuk van a black pillben? Miért demonizálják őket ennyire?

Figyelt kérdés

Mert tabukat feszegetnek?


A black pill nem más mint a természetes szelekció. Vagyis a legjobb génekkel rendelkezők sokkal jobb szaporodási esélyekkel bírnak mint a rosszabb genetikájúak.


Miért szólják le mégis őket, amikor ők csak annyit akarnak többé ne őket hibáztassák amiért sikertelenek az ellenkező nemnél. Vagy a társadalom nem tudná elfogadni magáról azt, hogy ennyire ösztönös és állat módon megy a párválasztás és inkább tagad?


2021. júl. 25. 00:45
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
0%

"Ez a kérdés nem a feministákról szól, akkor sem, ha neked be vannak csípődve."


ez a feminista álláspont, akik démonizálják őket, nem nekem van becsípődve

2021. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
94%

"Miért szólják le mégis őket, amikor ők csak annyit akarnak többé ne őket hibáztassák amiért sikertelenek az ellenkező nemnél"


Senki nem hibáztatja őket, ők maguk vergődnek hogy a nők mind kurvák és dögöljenek meg mert nem akarnak dugni velük, pedig nekik a szex "jár" és természetesen nem a visszataszító személyiségük az ok, nem, csak nem elég nagy az álluk. Vannak férfiak akik sikertelenek a nőknél de méltósággal viselik, nem mint hatévesek akiknek az anyukája nem vett cukorkát szóval most utálni kell őt.

2021. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
6%

Az incel negatív hangvételű. Van Red Pill és MGTOW, amik kissé össze vannak folyva. Az incel szerintem is egy hibáztató, felelősséget nem vállaló, magában szenvedő ember. Sok feminista van, akik "femcelek" lehetnének, és csak hibáztatnak mindenkit maguk körül, de a feminizmus nem ezért indult.


A MGTOW az, ami a felelősséget vállalja maga iránt, meg akarja érteni a párkapcsolatok működését, a mai társadalmat, hogy miért nem jön össze neki. De az ilyen emberek azok, akik megismerve a női pszichét, kapnak sok fikázást, és sértésnek veszik azt ha feltárják szociológiai tanulmányokból a TÉNYEKET a nőkről.


https://www.youtube.com/watch?v=fLKMNq5EwXg


Egyébként, én nekem volt barátnőm, és jól vagyok a lányokkal, de nagyon sok agyf4szt tapasztaltam tőlük, ezért néztem utána ezeknek. Csak nem híresztelem nőknek, hogy mit tanulok róluk, hanem megpróbálom őket segíteni, amikor kapcsolatot létesítek velük, hogy felismerjék a viselkedésük ésszerűtlenségét, de úgy, hogy nem direkten szembesítem velük, mert általában ezt nem bírják elviselni, ők a logikai útmutatást támadásnak veszik, ezért finoman kell tálalni, mintha véletlenül bukkanna fel. Ilyen egy normális MGTOW-os.


De am az igaz szerintem, hogy a nők nagyon nárcisztikusak, gyerekesek lettek (ahogy a férfiak is betegek lettek), és itt az számítana, hogy egyáltalán utána nézzenek annak, hogy ez mit jelent, és látják e magukon a jeleket. Felháborodnak, bármit mondasz, és képtelenek a fejlődésre, ez a jelei a "femcelnek".

2021. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell egy kalap alá venni a "nőket"? Nekem is vannak rossz tapasztalatim a férfiakkal, de nem utálom és húzom rá ezeket az összes többi férfira.
2021. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
8%

az incel az egy férfigyűlölő fogalom, a feministák között, ami nem hajlandó teljesen evidens tudományosan megmérhető dolgokról tárgyalni


mondjuk, hogy a párkapcsolatban élők száma az elmúlt 30 évben nagy arányban csökkent, de az aktív szexuális életet élők aránya az csak a férfiaknál


szerintem azért ez egy lényegesen objektívabb téma, mint az, hogy kevés a női vezető

ott miért tilos azt felvetni, hogy a nők nem ambicionáltak arra, hogy vezetők legyenek?

azt már nem is merném mondani, ami itt elhangzott, hogy a nők kommunikációs képességei bizonyára gyengébbek, azért nem kapják meg a vezetői pozíciókat


nem tudom mi ez a "black pill" dolog, de az alapfelvetés, hogy a világ a férfiak nagy arányával szemben megváltozott az egy tény


a feministák szerint a nőknek kijár, hogy válogathassanak a partnerek között kedvükre, ameddig csak tart a szavatosságuk

aztán lehet rákezdeni a másik lemezre 35-40 fölött, hogy a férfiak mind weisteinek, akik visszaélnek a hatalmukkal és pozícióikkal, és a nőkre csak trófeaként tekintenek

hát ez a kettő így együtt nem működik

2021. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek és a férfiaknak is kijár a szabad választás joga. Tehát ha a nő válogatni akar kedvére akkor tegye és ez a férfiakra is igaz.

Nem értem, senki tulajdona nem vagyok hogy mindenképp tartoznom kéne valakihez.

2021. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
10%

csak ne úgy adjuk elő, hogy a 20-30 évesen meghozott szabad választások függetlenek attól, hogy az értékmaximumon el nem kelt nők azok a toxikus patriarchátus áldozatai


tehát akkor az 50-es 60-as gazdag befolyásos pasi, aki 20 30 éves csajokra utazik az is csak szabadon választott, mint az a 20 30 éves csajszi, aki nem választja azt a férfit akinek egyébként olyan az értékrendje, hogy le lehet vele élni egy életet


sajnos a weinsteini ambíciók és a monogám párkapcsolati értékrendek ritkán találkoznak

2021. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a pasi is szabadon választott. Mi ebben a probléma? Mindenki eltudja dönteni mit akar és mit nem. És semmi közünk másokhoz, mások döntéseihez.
2021. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
0%

csak a társadalomra vannak következményei, ha már társadalomtudományokról beszélünk


ezért nem értem, hogy mi az, hogy toxikus patriarchátus például

olyan, mintha a szabadság azt jelentené, hogy én a szabad döntésemből korlátlanul jól fogok kijönni

2021. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szabadság azt jelenti, szabadon hozok döntést függetlenül attól, hogy mi lesz a végeredménye. De az én szabad akaratomból hozok döntést, én döntöm el kivel szeretnék együtt lenni és kivel nem. Vagyhogy akarok e egyáltalán bárkivel is együtt lenni.
2021. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!