Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az inceleknek sok mindenben...

Az inceleknek sok mindenben igazuk van a black pillben? Miért demonizálják őket ennyire?

Figyelt kérdés

Mert tabukat feszegetnek?


A black pill nem más mint a természetes szelekció. Vagyis a legjobb génekkel rendelkezők sokkal jobb szaporodási esélyekkel bírnak mint a rosszabb genetikájúak.


Miért szólják le mégis őket, amikor ők csak annyit akarnak többé ne őket hibáztassák amiért sikertelenek az ellenkező nemnél. Vagy a társadalom nem tudná elfogadni magáról azt, hogy ennyire ösztönös és állat módon megy a párválasztás és inkább tagad?


2021. júl. 25. 00:45
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%

"szerintem a feministák a nők elleni elnyomással foglalkoznak, nem azzal, hogy a férfiakat utálják. Mindenkit ér társadalmi igazságtalanság, nem kéne nemekre lebontani, hanem a kollektív elfogadásra kéne törekedni.

"


ezért létezik a mansplaining kifejezés ugye?

tehát akkor a feministák ne definiálják a férfiak helyzetét, mert az womansplaining

2021. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Drágám a mansplaining mikor a férfiak alapvető dolgokat akarnak megmagyarázni nőknek, mert full hülyének nézik őket. Nem mindenki mielőtt nekem estek :D


Amúgy meg rohadtul nincs kifejtve a kérdésben, mert az hogy "természetes szelekció" nekem nem magyarázat a black pill kifejezésre, de köszönöm azért

2021. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész kérdés tele van retardokkal lol hozom a popcornt.
2021. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

én tudom mit jelent, a kérdés az, hogy a womansplaining viszont miért nem létező kifejezés


mert amikor a férfiak beszélnek a problémáikról, akkor odamegy egy feminista, és womansplainingelve elmondja, hogy ez nőgyűlölet antifeminizmus rassizmus sőt iszlamofóbia is

2021. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon életszerű helyzet :D
2021. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
34: fordítás: twitteren egyszer csúnyát mondott rám egy 13 éves lány és ez nekem nagyon rosszul esett :(((
2021. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
0%

köszönjük a vicsorgást és a lepontozást :)


ezzel is megmutatjátok, hogy nem egy agresszív náci banda vagytok :)

2021. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
:D Komoly bajok vannak
2021. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
37: ha minden elbukott húzd elő a náci kártyát, mi? Szexista, homofób, rasszista nem? Olyan ez mint a Pokémon, szeretném összegyűjteni az összes marhaságot.
2021. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
34%

4 oldal óta megy a cicaharc, miközben #3 leírta a lényeget.

Az incel divatos szó, nagyszüleink teszetosza anyámasszonykatonája kifejezésének modernizált változata kiegészítve egy nagy adag felelősség áthárítással

2021. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!