Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézett nőnek a bácsi?...

Miért nézett nőnek a bácsi? Illetve, mi okból kifolyólag méregetett furcsán mindvégig?

Figyelt kérdés

A metálos zenei érdeklődésemből adódóan hosszú, kiengedett hajam van, és egyelőre még rövid szakállam (volt már nagy is).

Van viszont egy olyan problémám, hogy esetemben Gynecomastia (nagy mellek) betegség/torzulás áll fenn, ami még a 11-14 éves korom között szedett pszichiátriai gyógyszerek miatt alakult ki sajnos, hormonzavar folytán.

Ráadásul a hangom is vékonyabb az átlagosnál, de azért érezhető "belőle" a férfias hangzás.

A magasságom pedig 182 cm, tehát nem vagyok alacsony.


Lényegre térve, a következő történt:

Elkísértem a 80 éves nagyapámat az onkológiára, és ő bemutatott egy ott várakozó, 70 éves bácsinak, aki bemutatkozáskor először nem akart kezet fogni velem, és megdöbbenve azt mondta: "Maga nem nő?" (vagy valami ilyesmi), és nagyon furcsán bámult rám. Mondta nagyapám, hogy "ő fiú, és az unokám", erre nagy nehezen kezet fogtunk, de a várakozás során végig fura módon méregetett engem, mintha (nyilván tévesen) melegnek/transzneműnek hitt volna, vagy valami ilyesmi. (Mi egyéb képzelt okból nézhetett volna így rám?)

Agyilag és látásilag is egészséges volt a szóban forgó bácsi. Igaz, maszkot viseltünk, ami takarta a szakállamat.

(28 éves vagyok egyébként.)


2021. júl. 25. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Peti?
2021. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen. Ki kérdezi?
2021. júl. 25. 12:00
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Az igazi Peti nem foglalkozna ilyenekkel, pláne nem gyakorira írná ki :)
2021. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Túlbecsülitek az igazi Petit. :)
2021. júl. 25. 12:08
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Mert lányosak a vonásaid és "jó" csöcseid vannak?


Elmennék a helyedben plasztikára vagy konzultálnék orvossal, hogy nem lehetne-e tesztoszteront adagolni, hátha eltűnnek a mellek.


Egyszerűen tényleg transzinak tűnhettél a számára. Ez van, fogadd el vagy tégy ellene.

2021. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
mai menő világban nem lehet tudni ki kicsoda
2021. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

12:27


Inkább azt a megoldást választanám, hogy nem törődök mások véleményével, minthogy megműtsenek. Legfeljebb a tesztoszteron jöhet szóba.

2021. júl. 25. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem törődsz a mások véleményével, akkor miért érdekel a másik bácsi gondolatmenete??? Nem vagy hiteles.
2021. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Egy. Hetven eves nem bacsi meg. Ketto. Tudod, mikor volt fiatal? Mikor minden valamirevalo pasinak hosszu haja volt.

Plusz annyira gyenge troll vagy.

2021. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

12:50

Teljesen komoly a kérdés, nem vagyok troll.

2021. júl. 25. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!