Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavarna ha lenne egy tőled...

Zavarna ha lenne egy tőled pár évvel fiatalabb / idősebb testvéred vagy unokatestvéred és ha meglát valami ruhát (vagy valamit) rajtad ő is vesz egy olyat utána vagy hasonlót, szóval a cuccaitok 80%-a ugyan olyan?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Leszarnam.
2021. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem zavarna.
2021. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most itt inkább lányokról van szó. Fiúkat gondolom egyáltalán nem zavarná
2021. júl. 29. 11:43
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Zavarna. Az zavarna benne igazán, ha azt hinnék, én vagyok az idióta, aki nem tudja, mit vegyen fel, és másokat másol.
2021. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Kettes voltam, lány vagyok és továbbra sem zavarna.

Nem vagyok elszállva magamtól, nem gondolom hogy én vagyok az atyaúristen, vagy hogy annyira egyedi vagyok hogy olyanja senki másnak nem lehet ami nekem van.

2021. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem zavarna. Nővérem felpróbáltatta velem egy nadrágját, megtetszett és megrendelte nekem.

Nekem tetszett egy szép felső, elmentem érte, szólt, hogy neki is tetszik, szóval megvettem. Egyértelmű, ha megyünk valahova akkor nem ugyanazt vesszük fel. Van, amikor anyánk is ugyanazt veszi, amit mi.

2021. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna, ha 100 ember vesz körül, akik ugyanúgy vannak felöltözve, mint én, ha azt saját maguktól tették. De ha valaki koppint, az zavar.
2021. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsémnek megtetszett az öltözködési stílusom kb. 5-6 évvel ezelőtt. Engem egyáltalán nem zavar, hogy nagyon hasonlóan öltözködik mint én. Az meg főleg nem zavar, hogy így ha ketten vásárolunk vagy már ingyenes a szállítási költség vagy feleződig
2021. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nem izgatna, valószínűleg úgysem álla rajta ugyanúgy a ruha mint rajtam. Nehéz dolga lenne egyébként, mert általában piszok szerencsével túrt vagy pofátlanul nagy akciók keretében vett darkos ruhadarabokban mászkálok. Vagy megvenné méregdrágán a neten vagy végig kellene túrnia az összes darkos eladós oldalt és fizikailag létező turit hogy megtalálja ugyanazt.
2021. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám neki, hogy jó a pólód! 😃 szeretem, ha összeöltözök valakivel. Ez valami nőcis dolog lehet, hogy rossz, ha valaki hasonlít a másikra
2021. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!