Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtudtam, hogy a 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a 14 éves unokatestvérem egy 10 évvel idősebb pasival jár és hát eléggé féltem őt ettől a kapcsolattól. Szerintetek beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs értelme beszélned vele, most naiv kislány és úgy sem fogná fel a dolgokat. Majd tanul ebből. Hagyd rá, ne te féltsd, ha már a szülei nem beszéltek a fejével.
2017. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szüleinek kéne cselekedniük, nem neked.
2017. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Miért, szerinted az életkor miatt kell félteni valakit?

Egyik lány barátomat 16 évesen egy 14 éves srác erőszakolta meg. Másik 17 éves lány barátomat meg a 18 éves pasija kényszerítette, hog drogdílerkedjen. Nem kérlek, nem azért kell féltened, mert hogy most 24 éves a pasija.

2017. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szüleivel beszélj
2017. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem a korkülönbséggel van bajom, vagyis kicsit azzal is, mert szerintem 10 év nagyon sok ebben a korban, de inkább a pali zavar engem. Mármint rendesnek tűnik, de közben meg mégis rossz érzésem van vele kapcsolatban.
2017. nov. 19. 10:39
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy nem feltétlen lesz objektív a válasz, elnézést kérek.

Szerintem ez nem működhet. Egy 14 és egy 24 éves közt akkora a különbség mind az érettség, érdeklődési kör és fizikai igények közt, hogy nem tudnak sokáig együtt maradni. Plusz gyanús, hogy egy 24 éves srác nem inkább a korabeliek közt keres barátnőt. Lehet, hogy csak azért jár az unokatesóddal, mert még fiatal, naiv és több mindenre rávehető.

Én 12 éves voltam, mikor összejöttem egy sráccal, aki KÉTSZER ANNYI idős volt, mint én. Rövid úton kiderült, mit akar, zsarolt, fenyegetett, bántalmazott és csak az mentett meg tőle, hogy nem adtam fel rögtön.

Lehet, hogy ez nem állja meg a helyét, de az első érvem szerintem mindenképp. Beszélj vele, szólj a szüleinek.

16/L

2017. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nem derült ki, te hány éves vagy és milyen a kapcsolatotok, de szerintem beszélj vele.


Az igaz, hogy egy 16 éves is bánthatja, kihasználhatja, stb., de elmondhatod neki, hogy félted és ha valami gond van, kérdése van, akkor fordulhat hozzád.

2017. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát, ma megtudtam, hogy az unokahúgom nem egy naiv kislány, hanem maga az ördög!


Szóval, az unokahúgom egy ilyen fb-s csoportban ismerkedett meg vele, vagyis a srác írt rá, de elvileg csak barátkozni akart vele, viszont a húgomnak már az elején gyanús volt az az ember, úgyhogy az első találkán, mikor a srác elment WC-re, akkor belenézett a telefonjába, ahol egy olyan beszélgetést talált, amiben ez az illető leírta a valódi szándékat egy haverjának. Ezután elgondolkozott azon, hogy vajon rázza le őt, vagy játszadozzon el vele egy kicst és hát a második mellett döntött... Magyarul lenullázza a bankszámláját.

Egyébként nem feküdtek még le, úgyhogy nem úgy kell elképzelni ezt, hogy pénzért szexel vele, hanem mindenféle drága cuccokat kér a sráctól, amiket ő furcsa módon meg is vesz neki úgy, hogy nem is kér cserébe semmit. Emiatt az ember azt hinné, hogy ez egyáltalán nem kihasználás, komolyan gondolja, stb., de mint írtam a húgom talált egy beszélgetést, amit meg is mutatott nekem és tényleg egyértelműek a szándékai.

Szóval ahelyett, hogy a pasi használná ki az unokatestvéremet, ahelyett inkább a lány használja ki a palit.

2017. nov. 20. 18:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na most a végére összezavarodtam, ez a lány a akkor a hugod, az unokatestvéred vagy az unokahugod, mert a három között vannak különbségek
2017. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az unokatestvérem, de a fiatalabb lány unokatestvért szokták úgy is mondani, hogy unokahúg, ami tudom, hogy azt jelenti, hogy a testvérem lánya, de na.

A húg meg úgy jött, hogy az unokatestvérem olyan nekem, mintha a húgom lenne.

2017. dec. 28. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!