Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telik a nyár?

Hogy telik a nyár?

Figyelt kérdés
Szeretitek ezt az évszakot?
2021. júl. 29. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Xarul
2021. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Letelt a nyári gyakszim, de hiányzik. Most is épp arra gondolok, hogyha bent lennék, most éppen mit csinálnék. :)

(Igen, zömében éjszaka volt a gyakorlatom)

2021. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Szeretem ezen évszakot, munka, idegeskedés, amivel telik.
2021. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
meg lehet dögleni ebben a melegben, alig várom a telet. ezen kívül megb@sz a depresszió
2021. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Rosszul. Annyi sok tervem volt erre a nyárra, munka, pénz, nyaralás, utazás, High-tech kütyük beszerzése. Erre elindult egy vesekövem, amit a magyar egészségügy jóvoltából nem szándékoznak kiműteni, úgyhogy feldugtak egy katétert nyár elején és őszig bennem marad, ami miatt sehova nem mehetek, még dolgozni sem. Élvezetes az élet így.....
2021. júl. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
5: jobbulást :((
2021. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Azt hittem, hogy összejövök azzal a pasival akivel egy ideje már ismerkedem, erre ő dobott. Megszakad a szívem, de annyira szerelmes vagyok még belé, hogy nem tudok most másokkal ismerkedni, pedig már többen hívtak randira.

De legalább belekezdtem egy lakásfelújításba, falat is festek. Na és befogadtam egy kidobott cicát,úgy érzem ugyanolyan mint én, nagy egymásra tálalás volt, hisz mind a ketten két kidobott, összetört lelkű lény vagyunk. De együtt gyógyulunk.

2021. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

5: jobbulást és kitartást! :(


Nem telik valami jól. Nagy tervekkel (intenzív német nyelvtanfolyam, mixer és/vagy barista képzés, aktívabb sportolás és társai) indítottam az évszakot, aztán nem jött össze egyik sem, sajnos. Úgy június közepe óta szinte állandó fejfájással, alacsony vérnyomással és szédüléssel küzdök. Eleinte azt hittem, hogy csak a meleg, meg a frontok, aztán orvosnál is voltam ezzel, de nem jutottunk sokkal előrébb, és eléggé frusztráló, hogy nem tudni mi a gond..

Nem fekvéssel és semmittevéssel telik a nyaram, de messze lazábban sikerült, mint szerettem volna. Remélem azért egyetemig összerántom magam valahogy.

2021. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Hála a jó istennek marcsak jó három-negy hét van aztán jön a csodás ősz
2021. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Utálom a nyarat. :(
2021. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!