Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Julius Andan egy magyar ember...

Julius Andan egy magyar ember lenne?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék belefolyni abba, hogy ki szerint mond igazat és ki szerint nem. Én olvastam a könyveit, és pontosan az elmondása szerint érzékelem a világ működését, a megtévesztést és az úgynevezett legfelsőbb kaszt játékát velünk. Facebookon is jelen van, ahol szokott magyar nyelven posztolni. Neten kevés infó van róla (nyilván mert ez egy álnév, és anonim akar maradni), de minden információ amit találtam magyarul volt. Tehát feltételezem hogy ő ténylegesen egy magyar ember lenne? Hogyha igen, akkor nagyon szívesen beszélnék vele személyesen. Nagyon érdekelne a meglátása és véleménye bizonyos dolgokról. Gondoltam írok a facebook oldalának, hogy a legnagyobb titokban esetleg Budapesten egy kávézóban vagy parkban találkozhassak vele. Két dolog miatt nem merem ezt meglépni. Egyfelől mivan ha ez egyszerűen túl ijesztő, hogy teljesen ismeretlenül ráírok hogy olvastam a könyveit és nagyon örülnék egy személyes beszélgetésnek, másfelől mivan ha ez csak egy fanpage, ami magyarra fordítja az ember eredeti posztjait, amiket nem találtam meg? Tudom, elég bugyuta kérdés, de érdekelne szerintetek érdemes lenne-e megpróbálnom személyes kapcsolatfelvételt? 21/F

2021. júl. 31. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
LOL.
2021. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek vele talalkozni?

Mi ertelme lenne? Mivel tudnal tobbet rola? Ugyan azt tudna elmondani amit a konyvben.

Ha errol akarnad kerdezni.

Vagy arrol kerdezned mi a kedvenc receptje, parfumje? Lenyegtelen kicsoda o.

Nekunk mar nincs tobb dolgunk vele. Amit akart elmondott, ha tobbet skart volna mondani elmondta volna. Nem egy Pesti zegzug kavezo sarokkanapejan fogja elmondani a vilag legbecsesebb titkat egyetlen embernek. Ha akarja felfedi.

Vagy elhiszed neki vagy nem.

Lehet o nem is az aki. Az is lehet, hogy minden szava igaz.

Nincs ertelme talalkozni vele.

Talalkoztunk vele a konyveben.

Az uzenete a lenyeg. Nem kell tudnunk mindent. Az uzenete nem valtoztat semmin.Ezt en mar tudtam magamtol. Az uzenete nem mond semmit, csak megerositi bennem azt amit gondolok a vilagrol. Amikor a konyvet hallgattam olyan erzesem volt mint ha magamat hallgattam volna. Pedig elotte sosem hallottam errol a konyvrol. Nem kellett tudnom rola meg is tudtam magamtol.

Es akkor mi van? Valtozott valami? Ugyan ugy megvacsoraztam, megfurodtem majd lefekudtem es aludtam.

Ezt a konyvet barmelyikunk irhatta volna, mert ami benne van az egy jozanul gondolkodo embernek vilagos. Vilagos, hogy igy van. Mert ha elgondolkodsz a vilag dolgain akkor tudod, hogy igy van. Es milyen jo, hogy igy van. Mert igy van eselyunk valtoztatni rajta.

Ha nem igy lenne de meg is ez a helyzet lenne ami most van, akkor eselyunk sem lenne barmin is valtoztatni.

2021. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# sohasem értettem ezt az optimizmust. Én szemernyi esélyét sem látom hogy bármin is változtatni tudjunk. Illetve persze, annyit amennyit a személyes életvitelünkben tudunk. De globálisan képtelenség. A többiben egyet értek. Amúgy sanszos hogy a szerző fiktív dolgokat írt le. Nem a valóság tartalma a lényega könyvnek, hanem az igazság tartalma.
2022. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Navégre válasza:
Persze, próbáld meg. Én is kíváncsi lennék rá. Nem vesztesz vele semmit. Légy bátor, ő is csak egy ember, mint te, és ugyanazt gondoljátok. Örülne ha felkeresnéd.
2023. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Julius Andan egy "magyar scientológus" és író. A Julius Andan nem az író neve, vagy írói álneve, hanem az egyik híres művének fő karaktere, akit úgy mutat be, mintha egy létező személyről lenne szó. Az író művészneve Duncan Shelley, de ez is csupán álnév.


[link]

2023. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!