Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van úgy vele, hogy a...

Más is van úgy vele, hogy a sok szórakozási lehetőség miatt bőség zavara van?

Figyelt kérdés
Nekünk van itthon internet,HBO GO előfizetésünk,Netflix,meg persze sima Tv sokszor nem tudom mit csináljak

#Bőségzavar
2021. júl. 31. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Számodra csak ennyi szórakozási lehetőség van? Még könyveitek sincsenek otthon? :(
2021. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De van
2021. júl. 31. 17:09
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Én pont fordítva látom a helyzetet, szerintem Magyarországon semmilyen szórakozási lehetősége nincs egy fiatalnak. Mosr 21 vagyok, újszülött koromtól egészen 12 éves koromig minden szabadidőmet a TV előtt töltöttem, 12 éves koromtól a mai napig minden szabadidőmet a számítógép előtt töltöm (napi 16-18 óra számítógépezés, szünet nélkül). Elment a fiatalkorom a levesbe, semmilyen szórakozási lehetőségem nem volt, pedig folyton kerestem a lehetőségeket, de egyszerűen olyan városban éltem eddig, ahol az égvilágon semmi nem volt.
2021. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül egyik se lenne szórakozás. A net a mindennapi (és közösségi) élet része, gyakorlatilag a napi rutinhoz tartozik. Szökőévben egyszer megnézek egy filmet, tv műsort meg szinte sose. Nekem a szórakozás az, ha haverokkal elmegyünk szórakozni pl egy vendéglátóhelyre, csak leülni sörözni, vagy mondjuk biliárd, csocsó, teke, darts, vagy közösen nyaralni (ezer éve nem volt), vagy strandra egyet bohóckodni. Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy a Mónikasó szórakozás lehet :)
2021. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én most passzív szórakozást lehetőségekről beszéltem
2021. júl. 31. 17:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig pesti vagyok, itt van azért miből választani - de eddig még mindig sikerült. :) (Mondjuk számomra a tévé nem is számít valódi szórakozási lehetőségnek, de én sosem voltam otthon ülős típus.)
2021. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De igen szórakozás az is 😃
2021. júl. 31. 17:21
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát van akinek a net meg a tv szórakozás 😂

Nekem inkább egyenlő az unalommal és magánnyal

2021. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Örülj neki kérdezô , hogy a szüleid biztosítják ezt. Te nem csinálsz semmit érte. Ôk dolgoznak meg mindenért. Te csak eltartott vagy aztán itt dicsekedsz , hogy milyen sok van neked amikor nem is tiéd hanem a szüleidé.
2021. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Dicsekedni minek teszel ki kérdést? Normális kérdést kell írni, azért van ez az oldal. Nem pedig kérdésnek álcázott dicsekedést. Te is lehetsz egyszer szegény kérdezô. Nem kell lenézni a másikat.
2021. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!