Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vesznek komolyan az...

Nem vesznek komolyan az emberek, mert fiatalabbnak nézek ki a koromnál?

Figyelt kérdés

Mindenki nagy döbbenettel fogadja, amikor megmondom, hogy valójában mennyi idős vagyok. Gyerekként kezelnek, utána persze jön a nagy csodálkozás és az örökzöld szöveg, hogy majd ötven évesen milyen szerencsés leszek..

Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni?



2021. aug. 1. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Örülj neki élvezd ki

Tényleg csak előnyödre fog válni


26 éves nő vagyok,a mai napig elkérik a személyimet,és sokan 18-20 néznek

Én se szerettem egy időben,hogy lánynak tekintenek rám,de az idő nekünk kedvezz majd

2021. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

A nem vesznek komolyan

Nem biztos,hogy a külső


Lehet,hogy itt a személyiség nem egyenlő az életkoroddal


Lehet úgy viselkedsz mások előtt vagy mások úgy látják,hogy úgy viselkedsz mit egy gyerek és lehet ezért vagy számukra komolytalan és ezért lepődnek meg,hogy ennyi éves vagy

2021. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

26 évesen en egy kis szeleburdi kiélvezem minden pillanatot nő vagyok

Mert még fiatalnak érzem magam

Más 26 éves ezt gyerekednek tartja mert ő már fejben és lélekben inkább képzeli magát egy 30 aki babát akar


Mindnek ott tart lélekben amennyinek érzi magát

2021. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Abszolút az életkoromnak megfelelően viselkedek.
2021. aug. 1. 00:52
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Hány éves vagy?


Az hogy mit gondolsz magadról és mit gondolnak mások azért van különbség


Hogyan jellemznéd magad,hogy viselkedsz mások előtt

2021. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Az se derült ki,hogy fiu Vagy lány


Dolgozol vagy tanulsz

2021. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Átérzem.


Múltkor a melóhelyen épp végeztem a munkám amikor bejött egy áruszállító. Megkérdeztem tőle miben segíthetek. Azt mondja erre, hogy én semmiben. Közben az volt a baja, hogy az én kocsimtól ő nem fért el kényelmesen és miután futott egy kört tőlem kérdezte meg nem e tudom kié az a kocsi.


Amikor mondtam, hogy az enyém ledöbbent, megkérdezte hány éves vagyok. Amikor elmondtam, hogy 20 elnézést kért mert 15-nek nézett.

Ettől függetlenül nekem ez rosszul esett.

2021. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

31 éves voltam, mikor azt mondta orvosi kivizsgáláson az asszisztens, hogy hol van anyukám, nyugodtan bejöhet ő is, majd bocsánatot kért, miután megnézte a papírkámat. 33 voltam, mikor a vízóra lecserélő ember megkérdezte, itthon vannak-e a szüleim. És két hete, 34 évesen az egyik szomszédom egy kisebb félreértés miatt megkérdezte, melyik lakásban lakom, mert beszélni fog anyukámmal a viselkedésemről. Mondjuk szerintem ez utóbbi nem történt volna meg, ha a koromnak nézek ki, úgy értve, hogy az emberek több mindent megengednek maguknak, ha nem tudják, hogy egy felnőtt áll velük szemben.


Most már a kíváncsiság hajt, hogy mikor lesz ennek vége, mikor kap el az idő.

2021. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem meg mindig idősebbnek néznek😅
2021. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!