Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy hivatalos ügyekben nem vettek komolyan mert fiatalabbnak nézel ki, mint amennyi vagy?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Aztán nagyot néztek, amikor az ÁSZF-ben pontosan lehivatkoztam, hogy hol van leírva az, amit szeretnék elintézni.
2021. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én autót akartam a nevemre íratni az okmányirodában aztán az volt a válasz, hogy 18 éves kor alatt törvényes képviselő is kell hozzá. 22 vagyok amúgy. A másik véglet meg 25-nek néz, de sajnos még mindig több az olyan aki 17-nek
2021. júl. 15. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ismerős nő volt 150 centi magas, vékony gyerekhangú, és még gyerekruhákban is járt, gyereksapka, gyerekkabát, gyerek iskolatáska, miközben huszonéves egyetemista volt. Ha felnőttesen öltözöl, viselkedsz, nem néznek gyereknek.
2021. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felnőttesen öltözök már 15 éves korom óta
2021. júl. 15. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi vizsga végén hallgattam meg jóindulatúnak szánt tanácsot, hogy jó, jó az irány, de legyen több önbizalmam, hozzá kell szoknom az egyetemhez, hogy hogyan kell magabiztosan vizsgázni, mert ez más mint a gimnázium, fel kell nőni hozzá. A vizsgáztató nem tudhatta, hogy bár az aktuális képzésemen elsőéves vagyok, nem ez az első szakom, 25 évesen. Nyilván nem is mondtam neki, hogy nem azért nem tudtam amit nem tudtam, mert annyira megilletődtem volna az "első" egyetemi vizsgámtól, hanem mert épp tényleg nem tudtam. Mentségére szóljon, online vizsga volt, biztos a szokásosnál is babaarcúbbnak néztem ki a képernyőn.
2021. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
20 éves vagyok, a legtöbben 14-16 évesnek néznek, alkalmanként 12-nek. Mikor az egyetemre szerettem volna elintézni a diákomat, a "kedves" ügyintéző hölgy haza akart küldeni, hogy legközelebb jöjjek el az anyukámmal, mert 12 éves kor alatt nem intézhetek egyedül ügyet. Legalább 15 perc és az összes nálam lévő irat bemutatása kellett ahhoz, hogy végre el tudjam intézni.
2021. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!