Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, amikor elmennék...

Furcsa, amikor elmennék kirándulni, de emiatt inkább mégse megyek el?

Figyelt kérdés
Szóval elmennék valamerre tömegközlekedéssel kirándulni, de ha mondjuk délután esély van viharokra, akkor kockázatosnak érzem, mert mondjuk mi van ha pont akkor kéne hazafele leszállnom a buszról és hazasétálnom, amikor itt csapkodnak fölöttem a villámok. És emiatt inkább úgy döntök, hogy el se megyek, hanem majd egy olyan napon, amikor tuti száraz, viharoktól mentes idő lesz. Ez furcsa, hogy emiatt képes vagyok elcseszni egy egész napomat, kidobni egy kirándulást?
2021. aug. 1. 03:39
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Az. Nagyon kevés esélye, hogy villámcsapás érjen. Kb. vicc kategória.
2021. aug. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, furcsa. Esőben (akár viharban) túrázni nagyon fasza. Tegnap is ez volt. Szeretem ahogy hűt az eső és érzem a cseppeket magamon. Nagyon szuper.
2021. aug. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Vigyél magaddal kapucnis esőkabátot, azt tenyérnyire össze lehet hajtogatni és akkor nem ázol meg, ha már ennyire félsz egy kis esőtől!

Egyébként minden buszmegállóban vannak esőtől védő beállók, vagy nagyobb városokban kapualjak.

Én őszintén nem értem a problémádat!

Tipikusan ilyen "Mi lenne ha..." emberke vagy, aki a saját életét nehezíti.

2021. aug. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, inkább csak átgondolatlan. Nyáron szinte bármikor jöhet egy zápor-zivatar a semmiből is. Ennyiből inkább akkor ne menj sehova egész nyáron, mert vizes lehetsz! 😃


A villámcsapásos dolog pedig tényleg esélytelen. Talán ha a csúcson levő kilátónak felmásznál a tetejére, és a villámhárítót ölelgetnéd a viharban 😃 máshogy nagyon nehéz bekapni egyet.

2021. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Pont ez az izgalmas benne. Nyar van, szetazni egy frissito nyari zaporban a dogleszto melegben, teljesen jo. A villamcsapasnak meg kisebb az eselye, mint hogy keresztul megy rajtad egy zsiraf a koruton. Szerintem veled az a baj, hogy tulgorcsolod meg a nemletezo veszelyt is, nem kell mindenben a rosszat latni, az elet ennel sokkal egyszerubb.
2021. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Dehogy furcsa, az emberek tobbsege ugyanugy gondolkodik, mint te, az elso nehany valaszolot meg megneznem hanyszor kapta el vihar az eleteben, mert persze a filmekben tenyleg klasszul nez ki egy esos tura, a valo eletben inkabb szerencsetlenkedes, bokaig ero sarban, rad cuppano viszketo ruhaban, alig varva es vegre hazaerj es letusolj.

Nem azt mondom, hogy tragedia, ha esetleg egyszer-egyszer megtortenne, de en pl inkabb maradok a szaraz turanal.

2021. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Viszkető cuppanó ruha? Tetűország vagy mi?
2021. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 - az meleg, hogy szerinted egy olyan hetkoznapi dolgot, minthogy elkap egy nyari zapor, mi csak filmeken latunk :D
2021. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“ az meleg, hogy szerinted egy olyan hetkoznapi dolgot, minthogy elkap egy nyari zapor, mi csak filmeken latunk :D”


Nem az atlag nap kozben “elkap az eso”-rol volt szo, hanem VIHARBAN TURAZASROL, a ketto kozott van egy arnyalatnyi kulonbseg :)

2021. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"pont akkor kéne hazafele leszállnom a buszról és hazasétálnom, amikor itt csapkodnak fölöttem a villámok."


Hat, ha tura a busztol hazaig elmenni, akkor tenyleg gaz van.

2021. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!