Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennél kirándulni egy...

Elmennél kirándulni egy ismeretlennel?

Figyelt kérdés
Egy ilyen language-culture-volunteering stb. oldalon írt nekem egy arab lány, hogy ő most itt dolgozik a Balatonon önkéntesként és embereket keres, akikkel elmenne kirándulni a környéken. Én ennek meg is örültem, meg is lepődtem rajta, meg is ijedtem tőle picit. Nem tudom, hogy ez jó ötlet-e vagy sem, vagy úgy egyáltalán milyen élmény lenne, vagy mit kezdhetnénk egymással ismeretlenül stb., én még sosem voltam ilyen helyzetben. Nem attól félek, hogy bármi baj lenne belőle stb., csak valahogyan furcsa, nem tudom.
2020. jún. 15. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Simán, persze ha nem kamu a dolog.
2020. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%
Nem.
2020. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor még annyit kérnék, hogy esetleg ki is fejthetitek, hogy konkrétan miért igen/nem.
2020. jún. 15. 13:29
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Sehova se mennek idegennel. Meg a vegen azt hinne rolam, eladom rabszolganak, vagy valami, az meg micsoda dolog!
2020. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

En ferfikent elmennek. Nokent mar nem biztos, hogy annyira biztonsagban ereznem magam. Szeretek uj embereket megismerni, foleg kulfoldieket.

F24

2020. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Jajj gyerekek, ne legyünk már ennyire naivak. Facebookon garmadával törlöm az ilyen jelöléseket ismeretlenül, örökre. DE!! Ha belemegy egy videóchat-es beszélgetésbe, és látod, kiről van szó, esetleg a háttérben tényleg a Balaton van, akkor talán. Egyébként soha!
2020. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én simán, nyilván ha fenn vagy ilyen oldalon, akkor te is nyitott vagy ezekre. Az első találkozásotok gondolom nem az éjszaka közepén lesz egy sikátorban :D Mondjuk én 10 évig aktívan couchsurfingeltem, tehát az idegenek elszállásolása, idegeneknél alvás, idegenekkel kirándulás egyáltalán nem idegen terep. Lehet ezt okosan is csinálni anélkül, hogy az ember paranoid lenne.
2020. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Semmiképpen. Lehet csapda is. Maszkaljatok a városban.
2020. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Persze, egy arab lány udegene férfiakkal fog elhagyatott helyre menni. O csak a csali. Aztán majd jön a férfi rokonság.
2020. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Így nem.

Szeretek teljesítménytúrázni, ahol rendszerint számomra idegenek vesznek részt, de ott tudom, hogy mindenki azért megy.

Volt már olyan, hogy egy új ismerőssel még szinte idegenek voltunk egymásnak, és elmentünk közösen túrázni, de ő sem így a semmiből bukkant elő.

2020. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!