Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit fizethetett vajon az...

Mennyit fizethetett vajon az idei Anna-bál szépe, hogy megválasszák elsőnek?

Figyelt kérdés

[link]

Én eléggé meglepődtem mikor megláttam ezt a képet. Tudom, hogy a szépség szubjektív, de szerintem ha csak az utcán végigmegy az ember, akkor 10-ből legalább 1 nő szebb nála. Tök áltagosnak mondanám ez a kép alapján, kimondottan szépnek semmiképp. Szerintem itt megint megvesztegetés volt, mint ahogy 6-8 éve is volt. Csak azt nem tudom, hogy vajon mennyibe kerül egy első hely. Szerintetek?

Vagy ha nem volt szó ilyenről, akkor meg ennyire lecsökkent volna a színvonal, hogy egy hozzá hasonló nő is tud már nyerni?



2021. aug. 1. 12:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem erről csak az a véleményem, hogy szomorú, hogy itthon az “igényes szórakozásnak” kikiáltott programok, ahol nem Csóró Lali szintű műmájerek lépnek fel, (ld. Operabál, Anna-bál) csak a felszíneskedő sznobok mulatsága.

Olyanoké, akik egyáltalán nem értékelik a művészetet, még csak nem is érdekli őket, csak azért nyomják be őket oda, mert apuci kezében van pénz.

Sok igényes, szép lány, akinek tényleg ez az álma, nem is jut el ide, így belőlük nem is tudnak válogatni.

2021. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!