Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkó voltam, hogy emiatt...

Bunkó voltam, hogy emiatt tűzoltókat hívtam?

Figyelt kérdés

Nemrég söpört végig rajtunk egy vihar. A városban több villanypózna és fa is kidőlt, kocsik összetörtek, nekem viszont csak annyi bajom volt, hogy megrepedt egy nagy öreg fa és ráhajlott a törzse a villanyvezetékekre.


Becsörögtem a 112-höz, kapcsoltak tűzoltókhoz ahol az irányító elmondta, hogy rögzítik a bejelentést és megnézik de türelmet kérnek mert ezen a településen akkora a baj, hogy más megyékből is jöttek ki egységek.


Szerintetek bunkó voltam így utólag, hogy másnak komoly baja van és nem jut tűzoltókhoz míg én egy villanydrót miatt tovább terhelem őket?


Azért vagyok bizonytalan mert fiatal vagyok még, sose tettem bejelentést segélyhívón, nincs tapasztalatom ebben de nem akartam, hogy utána én üssem meg a bokám a végén, hogy miért nem hívtam segítséget ha ne adj isten leszakad.



2021. aug. 1. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, bunkóság volt, szégyelld magad
Nem, ez is vészhelyzet
42 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A központban eldöntik, hogy mi a fontossági sorrend.
2021. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rajtad kívül még több százan telefonálnak ilyenkor kárbejelentéssel a tűzoltóságnak, és az is valószínű, hogy a diszpécsertől ez egy sablonválasz volt feléd, de nem tettél semmi rosszat.
2021. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam, köszönöm
2021. aug. 1. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy bunkó. Jól tetted!

Nálunk is nemrég lett vége a viharnak. (Nyíregyháza) Durva volt.

2021. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bunkó. Ez is veszélyhelyzet, amit meg kell oldani. A feladatok rangsorolása pedig az ő dolguk.

Sőt, ezt jelentened is kell, mert rohadt balesetveszélyes.

2021. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ok ugyis rangsorolnak. A legrosszabb a passzivitas. Miutan igazat mondtal, tudtak, mirol van szo. Igy kell.

En egyszer egy felig leszakadt badogtetot jelentettem, majdnem leraztak, de kijottek, mert ez durva volt es meg is csinaltak. Forgalmas utcan hatodik emelet magassagban lobogot kb 6 nm femteto.

Jol csinaltad.

2021. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2021. aug. 1. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!