Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eljön még az az idő, hogy...

Eljön még az az idő, hogy védettségi igazolvánnyal SEM mehetünk sehova?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom ezt az oldalt, sokan számítanak ősztől újabb bezárkózásra, meg lezárásokra, korlátozásokra.

Dehát ugye jelenleg a védettségi igazolványra épülnek dolgok, előbb még ahhoz lehet további szolgáltatásokat hozzákötni. De elképzeltem magam előtt, hogy menni akarok valahova és nem fogadják el a védettségi igazolványom. Mutatom bőszen, hogy pedig még van védettségi kártyám is és ennek ellenére nem tudok pl. étterembe, szállodába menni, mert lezárás van. Mit gondoltok, erre van esély?

Milyen esetekben fordulhat elő, hogy a védettségi igazolvány használata is okafogyottá válik, mert azokra, akik azzal rendelkeznek, is érvényes lesz a lezárás illetve a korlátozások?



2021. aug. 2. 19:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
Helyesebb lenne ez a megfogalmazás: Vissza térhet még?*
2021. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Lazy Lover ***** válasza:
32%
szerintem akinek van az mehet bárhová de aztán a fene tudja majd úgy is ki derül
2021. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
21%
ez van, mivel a sok birka nem oltatta be magát
2021. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok beoltva szóval nekem K..va mindegy,de amúgy szerintem előfordulhat.
2021. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
3as ha az ország 70%-a be van már oltva akkor hogy terjedhet?
2021. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%
3.végre olyat is látok hogy az oltatlanokat birkázzák :D
2021. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

én csak azt nem értem továbbra sem, hogyha oltásostul is elkapod a veszedelmes megfázást, és tovább is adod, akkor mi a különbség az oltottak és az oltatlanok között (főleg hogy ez utóbbiak mindenhonnan ki vannak tiltva, tehát még kevesebb emberrel is találkoznak?)



(igen, persze, a kérdés költői, értem én, hogy kell egy jutalomfalat a rendes állampolgároknak, akik ha kell a gyermeküket is odadobják orvosék legújabb vicces játékához alapanyagnak.)

2021. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a 3. oltás is közre játszik majd, mert rengetegen nem fogják beadatni az előző 2 mellékhatásai miatt. De ugye a cél az, hogy oltass, oltass, oltass. A járványhelyzet okot sem adna rá, de ráerőszakolják az emberre. Naná, hogy lesznek korlátozások, bizony az oltottaknak is. Hiszen őket is ugyanúgy "támadni" fogja a vírus.
2021. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
Lessz olyan ha hagyják az emberek ,hogy csak védettségi kártyával lehet bemenni szinte mindenhová lassan szoritják a húrkot .az oltást rendszeresiteni akarják élethosszig tartó oltásokat akarnak. Emlekeztető oltások néven.. a vakcina gyár épül pont ezért. Amikor már az embereknek ugy legyengül az immunrendszerük az oltástol hogy egykis náthától fekvőbetegek lesznek és csak az oltás segithet addigra bevezetik hogy a patikába lessz kapható jó pénzért és mivel tovább akarsz élni megveszed magadnak az emlékeztető oltást és életedvégéig szúratod magad mert e nélkül nemfogsz tudni élni.
2021. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

7,8,9 Egyet értünk de magyarázzátok ezt el az ótásra lélekszakadva futóknak XD

Azt hiszik véget ér a 3. vagy 4. ótás után a cirkusz pedig dehogyis :D

Itt nem az a cél hogy mi boldogok legyünk

2021. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!