Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek macska vagy...

Ha valakinek macska vagy kutya szőrös a ruhája az igénytelen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne az? Szőrös állat tartása szőrrel jár. Vannak hengeres cuccok, amik leszedik, ha zavar.
2021. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van egy fehér csivavám, hullik a szőre, ettől nem vagyunk igénytelenek. Otthon nem zavar, dolgozni mikor indulok, nem fogdosom a kutyust, de át hengerelem a ruhám.
2021. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Igen, az. Az előző két válaszoló is leszedi a ruhájáról a szőrt. Aki nem, az proli. És most gyertek kutyanácik, pontozzatok le.
2021. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
#3 1.vagyok. Csak azért reagálok a válaszodra, mert említettél benne. Egy szóval sem írtam, hogy én leszedem, csak azt, hogy van rá ilyen mód, akit zavar. Ha nem otthoni ruhában vagyok, mérséklem a kutyázást, ezzel elkerülve a szőrt. A kutya is rendben van tartva, rendszeresen fésülve van. De ha mégis lesz rajtam szőr, akkor mi van? Ezzel jár, senki nem szól meg érte. Az meg hogy ezért prolinak tartassz, senkit sem érdekel. Az embernek is hullik a szőre, haja, elhalt bőrsejtjei, mégsem érdekli a kutyát sem. 😉
2021. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
#4 Mert te igényes ember vagy. Ennyi a lényeg. Autós szakmában dolgozom, láttam undorító dolgokat, amikor az ember és az autó is olyan (kutya)szőrös, hogy azt mondtam vigye innen mert nem nyúlok hozzá. Persze neki állt feljebb. Vagy lakásban 1 centi vastagon áll mindenhol a szőr. Igényes ember ezt nem tűri. Nyilván ahol szőrös állat van, ott valamennyi szőr is van, de nem mindegy mennyi.
2021. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ... Ha sétáltatás közben vagy szőrös az ok.

De ha melóba mész szőrös göncben akkor az szörnyen igénytelen. Ráadásul lehet hogy a környezetedben vannak allergiások is.

Én sem megyek füvesen mellóba, meg emberek közé csak mert füvet nyírtam, stb.

Ugyanolyan prosztóság szőrösen közösségbe menni mint izzadtan, szájszagosan.

2021. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
#5 Értem amit írsz, de attól, hogy találkoztál pár ilyen emberrel, nem kell általánosítani és leprolizni a mindenkit, akinek kutyaszőrös a ruhája. Éles határ van a pár kutyaszőr és az ennyireleszarom ember között.
2021. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
#5 jól írtad. Vannak olyanok sajnos akinél a kocsi is, lakás is tiszta kutyaszőr ami nagyon gáz. Nálunk naponta fel van porszívózva, rendben van tartva a kutyus, de hullik a szőre.
2021. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondhatni.
2021. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább boldog embernek mondanám. Alapból nem igénytelenség, ha olyan helyre megy az ember akkor meg hengerrel nagyon szépen le lehet szedni. De otthon, az utcán, suliban senkit sem érdekel. Munkában már érdekesebb, de attól is függ hogy mit dolgozik az adott ember. Ha emberekkel találkozik akkor egyértelmű, de ha pl menhelyen akkor semmi sem lehetne természetesebb :D
2021. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!