Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert birom ennyire a Feketeke...

Miert birom ennyire a Feketeket?XD

Figyelt kérdés
Mar regebben is feltunt, de most hogy igy gyakrabban talalkozok kulonbozo kozossegi oldalon feketekkel, eszrevettem, hogy mennyire birom oket, meg akkor is, ha nem is ismerem oket. Valamifele kotelek lehet, vagy nem tudom, egyszeruen birom a borszinuket, a hajukat(altalaban raszta, vagy valami hasonlo) es altalaban tok jo humoruk es tulajdonsagaik vannak. Hallgatok Fekete Rappereket, de nem tudom mi koze ehhezXD Valakinek van otlete, hogy ez miert van? Lehetoleg rendes valaszokat, ne olyanokat, hogy "buz1 vagy" es ezert jonnek be..

2021. aug. 3. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha bírod őket, akkor az lenne az első lépés hogy ne használd az n-betűs szót... Ha hallgatsz hip hopot akkor ezzel pláne tisztában kellene lenned.
2021. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
fajáruló
2021. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Csak beleolvastam, azért mert menők... Mindenki tolja őket, híres sportolok, rapperek, érted? Ez a trend most, 1-2 évszázaddal ezelőtt le sem szartad volna őket.
2021. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A stílusuk, a személyiségük miatt.
2021. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is szimpatikusabbak, altalaban viccesebbek, megertobbek, egyutterzobbek mint a feherek. Stílusuk is jobb, nagyon ertenek a zenéhez, meg a tanchoz. Amugy legyszi tenyleg ne használd az n-betűs szot, legalabb közösségi oldalon ne. Azzal en is egyetertek h zenere miert ne lehetne csak ELTATOGNI, de leirni tenyleg gaz:(
2021. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem megértőbbek:c

De tény hogy jó sportolók, meg jó muzsikusok

2021. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilvan van kivetel is azert. De en pl tiktokon mindig ha latok egy feketet az ilyen full jofej, pozitív video, nem masokat szid stb. Feherektol meg csak ilyet latok. De mondom mindkettobol van kivetel, nem bőrszín függő csak feketebol mostanaban tobb joarc embert latok.
2021. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé bőrszíntől független, hogy ki milyen ember. Jártam 20+ afrikai országban, Magyarországon is él kameruni meg elefántcsontparti haverom, gyakran fordulok meg a néhány budapesti afrikai étteremben. Éppúgy vannak rendkívül kedves és segítőkész emberek mint lehúzós szemetek, nem különösebben van különbség egy magyar egy paraguay-i meg egy ugandai között ilyen tekintetben.
2021. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!