Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányan akarnak szerintetek...

Hányan akarnak szerintetek változtatni a helyzetükön?

Figyelt kérdés

Azok közül,akik itt írogatják ki a gondjaikat.

Mínusz azok akik valójában nem akarják,mert kifogásokat találnak ki mikor tanácsokat kapnak.


2021. aug. 3. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Van igazság a meglátásodban. SOkan nagyon benne vannak ragadva a rossz élethelyzetükbe, nem mernek lépni, változtatni, mert talán félnek az újtól, az ismeretlentől, és az esetleges újrabukástól. Pedig sokan valóban jó, hasznos dolgokat írnak.
2021. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Sokan csak az nem olyan könnyű..
2021. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Amikor tanácsot kapnak, hirtelen eltünnek.
2021. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Annyira rossz lenne nekik, akkor meg akarnának változni.
2021. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem lelki problémám van (evészavar). Szeretnék változtatni a helyzetemen, de nem megy. Egész életemben ott volt, többször neki futottam, hogy rendbe tegyem, a legutolsó hatalmas lelki válságba csapott át (az addigi évek sikeres szinten tartását is teljesen megsemmisítve), hogy 2,5 éve nyögöm, hogy nagyjából felálljak belőle. Ez a 2,5 éve alatt 6 pszichológussal próbáltam levelezni, 3-hoz jutottam el. 2 pszichológus csak rontott, az utolsóval jót beszélgettem, de megoldás irányába se jutottunk egyikkel sem.

Úgy érzem egy ördögi körben vagyok, ahol boldogtalanul nem vagyok képes magamat összeszedni, de boldogtalanságot hoz az életembe ez az egész.

Könnyű írni, hogy elhatározod és sikerül, elhatározás kérdése, csak el kell kezdeni, ha akarod, menni fog. Volt, hogy nekem is sikerült így. De amikor elhatározod és mégis elbuksz, majd a következő nap is újra próbálkozol, majd az azutánin is és így tovább. A legszarabb érzés mikor napról-napra csalódsz magadban, pedig az összes stratégiát megpróbálod, ami csak az eszedbe jut.

2021. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!