Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs kedvem élni, mit csinálj...

Nincs kedvem élni, mit csináljak? 18/f

Figyelt kérdés
Évről évre minden egyre szarabb. Barátaim nincsenek, barátnőm se (nem is volt soha és egy darabig sztem nem is lesz) az egyetlen örömöm az életben a videojátékok. Utálom az osztályom, sok traumát szereztem mióta középsuliba járok. Remélem megint lesz távoktatás legalább fél évig. Semmi nem érdekel, motiválatlan vagyok. Elkezdtem a kreszt tanulni, de minek? Nem akarok autót vezetni. ha játszok, akkor legalább nem gondolok arra hogy milyen szar minden
2021. aug. 5. 01:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Akkor játsz.


Alternatívaként tudom javasolni az önfejlesztést: szociális képességek erősítése - erről sokat lehet tanulni, nagyon máshogy fognak kezelni emberek, ha kellő önbizalmat szerzel -, új tevékenységek felfedezése.

A középiskola nem egy jó közeg, minden osztályban van legalább egy csokornyi pöcs, akikkel meg kell birkózni, jövőre úgyis végzel.

2021. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

"tudom javasolni az önfejlesztést"

Már próbáltam, de egy idő után úgy voltam vele hogy minek fejlesszem magam? anyámékon kívül úgyse beszélek szinte senkivel.


" jövőre úgyis végzel."

Sajnos nem. szeptembertől még csak 11-es leszek mert évet ismételtem

2021. aug. 5. 01:42
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Ez már jobb nem is lesz.
2021. aug. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
És mit vársz (tőlünk, magadtól, stb.)? Valamiért kiírtad ezt a kérdést. Kérdezd meg magadtól min akarsz változtatni, mert ezek szerint akarsz. Más különben nem írtad volna ki a kérdést.
2021. aug. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hozd ki az életből amit tudsz
2021. aug. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül vagy, nem értek egyet 1-essel, a játék nem old meg semmit, csak még jobban befelé fordulsz. Keress valami társas hobbit, menj el kondizni.

Miért nem beszéltél a szüleiddel, lehet, hogy érdemes volna 2 évre még iskolát váltani is, hátha egy normális közösségbe kerülnél.

2021. aug. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

" lehet, hogy érdemes volna 2 évre még iskolát váltani is, hátha egy normális közösségbe kerülnél."

Harmadjára is válstak iskolát? a legelső középsulimat otthagytam, szar volt a közösség és a szakma sem érdekelt. A második még szarabb. Menjek egy harmadikba? ott ilyen alapon el se merem képzelni milyen osztálytársaim lennének. kösz inkább kihagyom

2021. aug. 5. 02:13
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Túl negatív vagy :/ És nem kifogás a múltad, a hozzáálláson kéne javítani talán? Rajtam ez a mondás segített, és onnantól kezdtem megváltozni: amíg magadat nem szereted, SENKI SE FOG. Amiket mondasz, az mind csak KIFOGÁS, mert könnyebb magába fordulnia az embernek, mint tenni is ellene. Mindenre van kifogás. De ha igazán akar valamit az ember, akkor megteszi és ezt a szintet kéne elérned. Mondhatod: DE NEM AKAROK SEMMIT!--> ez is kifogás, mert valszeg nem tetszik neked, ahogyan élsz. Akkor mit akarsz?-->MEGVÁLTOZNI!! És ezt el kell kezdeni egy ponton.


-egy VOLT depis, életben semmi örömet nem lelő

2021. aug. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Ráadásul srác vagy könyörgöm, játék helyett menj el edzeni, kit érdekel, hogy "jaj néznek, kinéznek, béna vagyok stb."? Előre tudom miféle gondolatmeneted lehet.. Olyan jó eredményeket tud kihozni az emberből akár 1 havi edzés is. Ott még edző pajtit, havert is szerezhetnél. Illetve csajszik is feléd tekinthetnek egy idő után, ami NÖVELNÉ az önbizalmad. Vagy ha nincs rá keret, menj el futni vagy kondiparkba. Bármit, csak azt ne amit most teszel.
2021. aug. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Én is hasonló cipőben járok, viszont az emberek irigységből, inkább eltaposni próbáltak. Ha magaddal foglalkozol, garantált a boldogság!
2021. aug. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!