Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz időben mit csináljak?

Rossz időben mit csináljak?

Figyelt kérdés

Otthon vagyok. Nem ér rá egy barátnőm se, a barátom dolgozik. Anyukámék elmentek vásárolni Pestre. Ha egyedül vagyok, akkor jóidőben a kertet rendezem, gyomlálok, füvet nyírok, napozok, medencézek, bicajozok. De most ezt nem lehet, szakad az eső.

Az ilyenek nem kötnek le, hogy olvassak, nézzek filmet, rajzoljak...

valami más tipp? beltéri tevékenység kéne amit egyedül is tudok csinálni.

Köszi!

19L


2021. aug. 5. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le és aludj, amíg eláll. 😉
2021. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Pedig már írtam volna, hogy olvass, és nézz sorozatot, de ha nem akkor nem :D Igazából, bicajozás helyett is lehet valamit sportolni(bent), akkor is ha nincs felszerelésed. Keress edzős videókat youtuben, azok lekötnek egy ideig. Hallgass zenét, táncolj egy lábon, tanulj valami nyelvet, nézz oktató videókat bármilyen témában. Esetleg masztizz, ilyenkor a legjobb. :D
2021. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
19 éves vagy, találd fel magad! Írjunk egy kisregényt, hogy mit lehet bent csinálni? Nemár, ne legyél életképtelen.
2021. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Fogadni mertem volna, hogy ide fogja valaki írni hogy masztizz. Direkt be is raktam figyelt kérdések közé, nem kellett sokat várjak. xD
2021. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

XDDDD ja, hát hamar megjött a válasz.

Amúgy egész délelőtt sorozatoztam, ezért lőttem ki a film/soorzat kombót.

Jó könyvem meg nincs itthon, rajzolni nem tudok és nem is szeretek.

A normális válaszok közül azért válogatok.

2021. aug. 5. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Gyere át! Nem fogsz unatkozni. Összekötjük a kellemest a hasznossal. Tolunk egy kört, kielégülsz, aztán hazamégy. Probléma megoldva
2021. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Milyen kedves vendéglátó vagy 6-os:) ..aztán hazamégy:)))
2021. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
-.-"
2021. aug. 5. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Itt szoktam zsírzani ha nagyon unatkozok :D [link]
2021. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Saját testsúlyos edzés, főzés, tanulás. Eddig ment az olimpia is, én azt néztem. Kockulás, YT. Bevásárlás, illetve esőben is ki lehet mozdulni mindenfelé, autózgatni akár, de gyalok is egy ernyővel.
2021. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!