Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarnak olyan sok...

Miért akarnak olyan sok embert kinyírni a koronavírus elleni vakcinákkal?

Figyelt kérdés
Túl sokan vagyunk a földön, és ez zavarja a világ vezetőit?
2021. aug. 6. 11:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy gondosan megkomponált terv része. Az a lényege, hogy kiszűrik az ostobákat akik hisznek az oltás ellenes konteókban és hagyják, hogy a nagyon is létező vírus tegye a dolgát.
2021. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az én ismerőseim között többen is meghaltak az oltás után, előtte semmi bajuk nem volt.
2021. aug. 6. 11:39
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
hát persze
2021. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
ja persze egy ilyen időzítőt belenyomnak a véredbe hogy amikor aktiválják akkor bumm kinyírja az embert :D Sokkal ésszerűbb gondolat hogy placebo az egész és csak a pénzre megy, de persze a sok idióta megint irodalmár módjára minden f*szságot belelát nem létező dolgokba
2021. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

1


Azokkal mi van akik az immunrendszerükben hisznek? Nem vagyok oltás ellenes, csak mivel rendszeresen karban tartom a testem és az elmém egyaránt, ezért nem érzem úgy, hogy külső "segítség"=oltás kellene ahhoz, hogy védve legyek. Nem attól félek, hogy be leszek chippelve :D Nem félek semmitől, se az oltástól se a vírustól. Átment rajtam, észre se vettem.

2021. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

#5

Hogy hány embert nyírtál ki azzal, hogy elkapták míg te ide-oda mászkáltál, azt számolják a hozzátartozók. Meg ha ő nem tartotta karban testét és elméjét, magára vessen.

2021. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Az oltásellenes söpredék újra támad :)
2021. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

6


Most mégis mit csináljak, ha nem volt semmi tünetem és azt sem tudtam, hogy átment rajtam? Nyilván ha tudom, hogy hordozom, otthon maradok.

2021. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

#5



200 éve és még régebben csak a saját szervezetükben bízhattak az emberek, akár a fertőzésekről, akár a krónikus betegségekről volt szó.

Mennyi is volt akkor a születéskor várható élettartam?

2021. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Hát azóta picit többet tudunk a higéniáról és hogy hogyan legyünk egészsgésesek :)
2021. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!