Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sokan miert oltatjak be...

Sokan miert oltatjak be magukat a kinai meg az krosz vakcinakkal, mikozben azzal jo ideig biztosan nem lehet utazni?

Figyelt kérdés
A vakcinak celja, hogy az emberek visszakapjak a szabadsagukat, utazhassanak, kozossegi eletet elhessenek. Az nem tudatosul sokakban hogy az orosz es kinai vakcinaval nem lehet majd utazni? Akkor mi ertelme van azzal "oltakozni"?

2021. ápr. 13. 13:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk az elsődleges cél nem utazgatás, hanem a túlélés. Azért oltattam be magam, mert nem szeretnék belehalni, ha elkapom a vírust.
2021. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Beteg egy kérdés, néha azt gondolom itt óvodások irogatnak.
2021. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem halnal bele, 1% erre az esely. Ahhoz kepest, hogy a csaladom nagy resze kronikus beteg, 3 nap alatt kihevertek. Most beoltattak azert magukat de Pfizerrel meg Astraval.
2021. ápr. 13. 13:17
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Az oltási igazolványon nincsen rajta, hogy melyik vakcinával oltottak be, tehát a kérdés tárgytalan.

Én is csak azért kértem az oltást egyébként, hogy tudjunk menni éttermezni, utazni, fesztiválozni, stb... Elsődleges célom nekem is ez.

2021. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Melyik oltasi igazolvany? Az a kis kartya, amirol Magyarorszagon se tudjak meg mire jo? Amugy ugy tudom az oltasi papirra rakerul az oltas tipusa.
2021. ápr. 13. 13:21
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

De nem az oltási papírt kell felmutatni a szolgáltatásokhoz és a határon, hanem az igazolványt. Azon meg nincs rajta, hogy mivel oltottak be.

Egyébként hiába kapjuk meg az oltásokat itt hamarabb Magyarországon, ha más országba lassabban megy, akkor oda szerintem úgysem engednek be majd, hiába vagy beoltva bármivel is.

Mondjuk Horvátországba lehet menni ha már be vagy oltva és tök mindegy, hogy mivel.

2021. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 krwkco ***** válasza:
91%
Én azt gondolom, hogy most még szívózik az EU az orosz és a kínai vakcinákkal, de előbb-utóbb a tapasztalatokból világossá válik, hogy a Szputnyik V és SinoPharm vakcina is hatásos. És mivel többnyire a beengedő országnak is érdeke (turizmus, munkaerő, üzleti tárgyalás), hogy ok nélkül ne zárjon ki embereket, ezért a végső megoldásban el fognak fogadni mindent, ami a küldő országban engedélyezve van.
2021. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Én 1%-os halálozást sem szeretnék. Ha feldobom a talpam a vírus miatt, hiába mondja a férjem a gyerekeimnek, hogy meghalt Anya, de nagyon kicsi esélye volt a halálra, csak 1 % és örüljünk annak, hogy 99% túlélte.
2021. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Külföldre nem lehet utazni. Az emberek nagy része évek óta nem volt külföldön és nem is tervezi.
2021. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Sok ember nem akar külföldre menni, vagy nem tudja megengedni magának, hogy külföldre menjen.

Van, aki abban bízik, hogy nem lesz ilyen különbségtétel, mert akkor nem jöhetnének a kínaiak és az arabok. Na nem az egyszerű emberekre gondolnak, hanem utazókra, üzletemberekre. Tehát beadatják, és kész.

2021. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!