Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy lánynál...

Miért van az, hogy egy lánynál sosem kezdeményeznek, csupán csak megnézik a fiúk?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Talán nem kapnak jelet a lánytól? Szemezés pl? Nyitott testtartás?
2021. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Simán lehet, hogy túl szép nő, aztán a biztos visszautasítás vonatra nem ülnek fel a férfitársak.
2021. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A jelek hiánya simán lehet, a túl szépet erősen kétlem (rólam van szó).
2021. aug. 6. 22:55
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu :c Nekem pont a napokban fogalmazta meg egy rokonom, hogy hiába ismer, és tudja milyen vagyok, főleg első benyomásra távolságtartónak és ridegnek tűnök. Valamint megközelíthetetlennek is.

Szinte állandóan zavarban vagyok, és így jön le külsőre a dolog.

Nem tudom ez nálad mennyire lehet így.

2021. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A megközelíthetetlen mit jelent pontosan?
2021. aug. 6. 23:13
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, aki távolságtartó, nehezen vagy épp egyáltalán nem nyílik meg, nagyon zárkózott, és nagy valószínűséggel lepattintja az illetőt.

Akiről az sugárzik, hogy nem akarja, hogy megkörnyékezzék. Vagy épp arrogánsnak tűnik.

Én így definiálnám valamelyest, de nem biztos, hogy ez a legpontosabb megfogalmazás.

2021. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Uh, értem.
2021. aug. 6. 23:22
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem azért nem vetted magadra :c

A lényeg, hogy a kisugárzás nagyon sokat számít, és a rokon megjegyzéséig (szégyen szemre) én nem is foglalkoztam vele kellően.

Ha elfogadsz egy tanácsot (nálam beválni készül, de lekopogom) próbálj többet mosolyogni és legyen nyitottabb a testbeszéded is, és már másabb a helyzet :)

2021. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon bele tudok feledkezni a gondolataimba, és emiatt gyakran olyan arcom van, mintha magamnak való lennék. na meg elég bénán kezelem a hirtelen helyzeteket, gyakran magas lesz a hangom a szorongástól és hadarok, ami lehet másnak azt jelzi, hogy idegesít a helyzet, pedig nem. egyszerűen csak nem tudok eléggé ellazulni, vagy spontán lenni, de ezen nagypn igyekszek javítani.
2021. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félnek tőled, nem értik a gondolkodásodat, stb.
2021. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!