Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha mégsem tetszel az adott...

Ha mégsem tetszel az adott férfinak, és nem kezdeményez, akkor egyáltalán minek kaptál egy 🖤-t tőle?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem ezt a logikát. Először is kaptam tőle nem írt, más okok miatt töröltem. Pár nap múlva ismételten le szedtem, ismét kaptam tőle egy 🖤-t de megint csak nem jött a kezdeményezés. Akkor kérdezem férfiaktól leginkább, hogy ez mire jó? Mire lehet ilyenkor gondolni? Előre is köszönöm a normális nem bunko, kotozkodo, troll válaszokat! N31
2021. máj. 26. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Külön fekete??

Amúgy vannak akik a nem piros szívet csak barátilag küldik, direkt emiatt más színű, hogy ne lehessen félre érteni.

2021. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tepfal ***** válasza:
64%

Érthetetlen, amit írsz.


"Először is kaptam tőle nem írt, más okok miatt töröltem" - Mit kaptál tőle? Mit töröltél?


"Pár nap múlva ismételten le szedtem, ismét kaptam tőle egy 🖤-t de megint csak nem jött a kezdeményezés." - Mit szedtél le? Kaptál tőle egy szívet, gondolom ez volt a kezdeményezés, nem?

2021. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
71%

Ne tessék leszavazni szegény 3-mast, teljes mértékben igaza van.

Én abban sem vagyok biztos, hogy tényleg ennyi idős, ilyen korra az emberek általában megérnek, felnőnek agyilag, persze vannak kivételek.

2021. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem talált májat.
2021. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Fingunk nincs a mas okokrol, mellesleg. Masreszt nem tul surun lep az, akit eppen torolt valaki valahonnan.
2021. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
31 évesen szivecske küldözgetés szintjén vagy? Szerintem nincs min csodálkozni
2021. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer folyton kék szívet küldtek. Annyira idegesít, hogy ez valamilyen jel akar lenni, csak nemtudom, vagy túlgondolom.
2021. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!