Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki papucsba megy városba talizni egy barátnőjével?

Figyelt kérdés
Persze rövidgatyával és nyári felsővel

2021. aug. 7. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha szexi a srác, akkor nem. Barátom is szokott így. :)
2021. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2021. aug. 7. 09:14
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem ha, olyan papucs ami utcai. Én is lány vagyok, szoktam ilyen papucsba menni helyekre.
2021. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen papucs, vannak szebb darabok. Szerintem pl. a papucs nem való belvárosba, meg ilyen helyekre, de ha most valaki akarja, hordja.
2021. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Akivel "talizni" mennek, annak semmi sem gáz.
2021. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
PapucsbaN. Légyszi. Amúgy ha szép,utcai darab akkor nem ciki. Vannak szépek,nagyon melegben meg praktikus is.
2021. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Pontozzatok le nyugodtan, de szerintem iszonyú gáz.
2021. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Idén nyáron kifejezetten divatosak voltak az ilyen papucs szandálok, amik akár elegánsak is lehetnek úgyhogy ez egyáltalán nem gáz. Ha csak sima papucs akkor sem nevezném gáznak mivel engem egyáltalán nem érdekel hogy ki mit hord, de én nem nagyon venném fel. Esetleg akkor szoktam sima papucsban járkálni amikor Balatonon a strandról megyünk vissza a szállásra és nincs kedvem átvenni. De mindenki azt és úgy vesz fel ahogy akar, szóval ha neked tetszik és nem tartod gáznak akkor nyugodtan vedd fel. Megszólni ezért nem fognak.
2021. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen papucs. :D
2021. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Én egyetemen külföldi hallgatókat láttam papucsban és mellé hosszú farmer. Amúgy meg a kutya nem fogja nézni.
2021. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!