Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden férfi becsicskul a...

Minden férfi becsicskul a barátnőjének, feleségének?

Figyelt kérdés
Nem részletezem, szerintem mindenki tudja mire gondolok.
2021. jún. 24. 05:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik.
2021. jún. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Én egyet sem ismerek, aki becsicskulna. Valószínűleg te élsz gáz környezetben.
2021. jún. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hát igen, mondjuk pl elég gáz, amikor egy férfi azért nem gondoskodik az idős szüleiről, mert az aktuális asszonyságnak nem tetszik, hogy bizony rájuk is kell költeni.


Ha erre gondoltál.


Remélem én nem leszek ilyen, mert sokat köszönhet édesanyámnak.


F

2021. jún. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem, csak a többség.
2021. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én tesóm sajnos igen. :( És a felesége sajnos egy mérgező személy. Csak egy példa:

Anyukám: "Kértek cseresznyét?"

Tesóm: "Majd Kati megmondja." mármint hogy kérnék e cseresznyét. Ilyen szinten sem dönt semmiben a tesóm.

2021. jún. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy van akinek ilyen az alaptermészete. Volt egyszer ilyen barátom. Étteremben is mindig én választottam neki kaját, mert magától nem tudott. Ha megkérdezték hogy kér-e mézet a kávéhoz, vagy akármi, mindig rám nézett hogy válaszoljak.

A fagyizóba is mindig rám nézett mikor választott egy ízt, várta hogy rábólintsak.

Korábban az anyja döntött helyette mindenben, teljesen elnyomta... Szerintem ez volt neki a normális. Próbáltam önállóbbá tenni, de nem sikerült.

2021. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Fsms ***** válasza:
100%
Aki elválik az nem. Magyarországon a házasságok 54% végződik válással, szóval a válasz NEM.
2021. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindegyik, viszont én úgy veszem észre nőként, hogy egyre több pasi kész megalkudni. Sajnos a csapból is az folyik mostanában a "feminizmus" és az "egyenjogúság" nevében, hogy "az összes pasi kollektívan bűnös és egy disznó", ezzel pedig sokakban bűntudatot lehet kelteni. Pl. Amikor facebookon olvasom egy-két férfi kommentelőtől egy poszt alatt, hogy "én szégyellem magam a férfitársaim nevében is"... Valamint a luxusfeleséges sorozat és az insta modellek élete és luxusfényképei sem segítenek sokat a helyzeten. Egyre több nő várja el, hogy az ő párja is hasonló értékű ajándékokkal halmozza el, és luxus életkörülményeket biztosítson neki. És mivel nyilván egy átlag fizetésből ilyenekre nem telik, ezért marad az a viselkedés, amit "becsicskulásnak" hívtál. Én legalábbis ezt vettem észre mostanában a környezetemben. De persze kivételek mindig akadnak.
2021. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!