Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves kortól számít...

Hány éves kortól számít valaki nőnek?

Figyelt kérdés
Nem érettség én értem, mert az nyilván változó, hanem hogy hány éves kortól nevezheti valaki magát nőnek? Például valaki írhatja azt, hogy 18 éves nő vagyok, vagy inkább 18 éves lányt írjon?
2021. aug. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
20
2021. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy bűnügyi hírekben vagy társkeresőn szerepel. Előbbi esetben attól is függ, hogy milyen rasszba tartozik. Simán van, hogy a 39 éves lány megkéseli a 14 éves nőt.
2021. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Jogilag 18 éves kortól felnőtt számít, azaz nem lány, hanem nő. Ha a rendőrség hivatalos oldalán megnézed a bejegyzéseket, ott is 18 év felett a nő vagy fiatal nő kifejezéseket használják.

A diplomáciai protokollban 25 év alattiak esetén a kisasszony jelzőt használják, a felett pedig az asszony kifejezést.

Egyéb esetben az adott személy érettségétől függ, hogy lány vagy nő.

2021. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum 18 évtől és azért 30 éves korra legkésőbb illő annyira megérni, hogy nővé váljon valaki. Ezen a tartományon belül pedig már csak az számít, hogy prezentálod magad. Van-e egy kifinomult stílusod, komoly döntéseket meg tudsz hozni egyedül, stb. Te is ebben a cipőben jársz, hogy nem tudod, hogy vajon nőnek számítasz-e már? Ha igen, akkor hogyan jellemeznéd magad, milyen tulajdonságaid vannak?
2021. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!