Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mely költőnk/írónk vot a leg...

Mely költőnk/írónk vot a leg tisztelettudób , aki se nem volt pedofil, sem rassszista, sem meleg?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Aki meleg, az nem lehet tisztelettudó? 🤔
2021. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Amelyiknek a tiédnél jobb volt a helyesírása.
2021. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Egy homoszexuális is lehet tisztelettudó, nem is értem, hogy ez hogyan jön idő.


#2-nek: Vagyis az összes. :D


Amúgy csak pár példa:

Arany János, Petőfi Sándor, Kosztolányi Dezső, Babits Mihály, Illyés Gyula, Kaffka Margit, Móricz Zsigmond, Ady Endre, Csáth Géza, Juhász Gyula, Szép Ernő, Tóth Árpád, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor, Ottlik Géza, Vas István, Radnóti Miklós, Tamási Áron.

2021. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az összes "zizi" volt, - ha véletlenül nem perverzre formálta a természet. A harmada nemi beteg, a fele elborult elmebeteg, a maradék hányadon meg osztozott a többi. Viccesnek azt találom, hogy az összes magyar tanárom "tudta", hogy "mire gondolt a költő?", de sem ők, sem az említettek nem tudták soha, hogy én mire gondolok! :D
2021. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 A felsorolásból mondjuk Ady nem élt túl erkölcsös életet, mondhatjuk, hogy szexuálisan szabados volt, simán lehet, hogy férfiakkal is lefeküdt. Illyés Gyula osztályalapon volt kirekesztő, Radnóti pedig csalta a feleségét. Szerintem így ők nem felelnek meg a kérdező kritériumainak.
2021. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!