Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meleg pár nevelt gyerekeként...

Meleg pár nevelt gyerekeként vagy gyermekotthonban tudtad volna jobban elképzelni a saját gyerekkorodat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi
2021. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Inkább melegpar mintsem otthon
2021. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp szülőkkel.
2021. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szülőkkel mindenképp.
2021. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Meleg pár
2021. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy releváns tekintve, hogy se nem otthonban, se nem meleg pár nevelt fel, és tapasztalat hiányában csak pusztán véleményem van...


El sem tudom képzelni, hogy milyen lehet otthonban felnevelkedni, de úgy gondolom, hogy általánosságban rettentően nehéz lehet, rengeteg alkalom adódik a "rossz társaságba" keveredésbe, szeretet semmi, inkább egy fiatalkorúak börtönét tudok elképzelni, ahol valamilyen szinten szabad vagy.


Ezzel szemben van egy internetes barátom aki egy olyan háztartásban nevelkedett fel ahol a szülei homoszexuálisak és transzneműek. Nem a legjobb az élet arrafelé, és mindennapi, hogy alkalmi munkákat vállal csak azért, hogy aznapra legyen valami kiadósabb vacsorája. Folyton megosztja a tapasztalatait gyümölcsszedésről, rákhalászatról, mosogatásról, de sosem panaszkodik. Hogy ez miért fontos? Mert nála boldogabb és életképes emberrel még nem találkoztam. A szüleitől pedig minden szeretetet megkapott, támogatták, hogy legyen az aki csak akar.


A saját elképzelésem az otthonról, és máshonnan hallott tapasztalat alapján szerintem meleg pár által nevelt gyerekként jobb felnevelkedni, mint egy otthonban.

2021. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Normális szülőkkel, tökmindegy hogy milyen neműek. Bármit megadtam volna olyan szülőkért, akik nem bántanak, hol érdekelt volna engem hogy apáim vagy anyáim vannak-e.
2021. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Nevelőotthonban nőttem fel, nem volt az olyan rossz. De valahogy a 2muter/2fater téma taszított volna.
2021. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nevelőotthonban.
2021. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!