Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember az, aki nyolcéve,...

Trenka Tibor kérdése:

Milyen ember az, aki nyolcéve, kómában fekvő feleségét tartásdíj jogcímen pereli?

Figyelt kérdés

Homo homini lupus est! Hagy ne fordítsam Magyarra.

Agydaganattal műtött nő, kórházi kezelés alatt, vírus, vagy bakteriális

fertőzés álltal önhibáján kívül kómába esett. A volt férj pereli, őt és

a hölgy családját, az elmaradt tartásdj miatt. Ez normális?

Ez nem ember, ez egy utolsó patkány, aki a világon létezik!

Semmi sajnálat, együttérzés nincs embertársa iránt, pláne holtomiglan,

holtodiglan isten előtt tett eskü után?

Az ilyen rohadék tiszteletet, megbecsülést érdemel?

Szerintetek?

Manapság az effélék jelentenek megbecsülést.

Minnél gátlástalanabb egy ember, annál jobban becsülik!

Ez tény, nem fantazmagória! Bravó, csak így tovább!

A tisztesség, becsület nem számít?

A nótórius "fikázók", most ne itéljenek el a kommenetem miatt,

hanem mérlegeljék az esetet humánusan.

Tegyünk azér, hogy ilyen eset ne fordulhasson elő, sem most, sem a jövőben! Segítsünk szegény emertársunknak, de a gátlástalan patkány

kapjon leckét életreszólóan, hogy ilyen példátlan, embertelen elhatározásra szánta magát!

Köszönöm megértéseteket.

Tisztelettel: Tibor.



#Kómában fekvő feleség
2021. aug. 10. 20:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
38%
a kérdező egy elmebeteg
2021. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy kérdező, ha az anya küszködne egyedül nyolc éve, miközben járna a gyerektartás, azt is lehordanád minden ku.rvának mert nem hagyja a gyerekeit kisemmizni?
2021. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, fideszes vagy? Azok élveznek rá ha gyűlölhetnek akárkit...
2021. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
78%

#9

Én nem tudom, hogy te mire emlékszel, de az anya kiemelt ápolási díjban részesül, ami nem 28000 Ft, hanem nettó 74500.

Oké, hogy ebből sem vesz sarokházat, de biztosított jogviszony és munkaviszonynak számít.

Nyilván az apa nem jókedvében keresi a gyerekeinek a megoldást, ...akár Ausztriában, vagy bárhol.

2021. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 Katona Dius ***** válasza:
75%

Olvastam én is a cikket. Hát nekem is kigúvadt a szemem. Értem én, hogy miért, de ha tecnikailag nézzük. A nő 8 éve maga tehetetlen. A 8 év alatt nem látogatták a gyerekek az anyát, ezt olvastam a cikkben. Milyen alapon várnak el pénzt, mikor szarnak a fejére magasról, de pénze meg kéne?

Itt nem az az eset áll fent, mint sok szétvált családnál, hogy a tartás díjat fizető szülő szarik a gyerek fejére és nem látogatja. Nem tudja látogatni, a gyerekek meg nem teszik meg. Ápolásban sem vesznek részt. De a pénze az jöhet.

2021. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
88%
Azért egy kicsit gondoljatok már bele. Az édesanyja ápolja otthon egyedül a magatehetetlen lányát, a lány kap kb 75000-et, az anya úgy 28000-et. Azaz 100 ezer forintból élnek, veszi anyuka a gyógyszereket, pelenkát stb. Apuka ott van 2 nagyobb gyerekkel már, tud dolgozni, de rá van szorulva arra a hatalmas összegre, ami a 75000 után járna. Ha féefi, ha nő, én biztos nem pereltem volna. Ha jól tudom, már végrehajtó kopogtat az anyánál, hát biztos jó lesz, ha a házukat veszik el és a magatehetetlen lányával az utcára kerülnek.
2021. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem kérdés.

Mit keres itt?

Illetve a kérdező maga válaszolt a kérdésére. Kérem törölni.

Köszönöm

2021. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
80%
Hihetetlen milyen rohadt a gondolkodasotok! A ferfi munkakepes ember, aki ket nem munkakepes embertol perel, akiknek eselyuk sincs dolgozni. Egyik mert beteg, masik mert apolja. A ket gyereket lehet suliba adni, addig lehet dolgozni, este meg esetleg tanulni. Azert pereli a pasi mert egy alkalmi munkakbol tengodo, penzt elvero link alak aki a gyerekeit nem is latogatta mielott komaba esett a no, a gyerek is mar 17 eves, nem igaz hogy nem tud diakmunkazni. Akarmilyen szegeny lennek, nem perelnem a komas volt ferjem, mert ez netto mocsoksag. Fergeket nevel majd a gyerekekbol az ilyen alak.
2021. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
9%

Lehet, hogy én sem engedném oda egy FERTŐZÖTT(!) beteghez a kicsi gyerekeimet. Ha az anya fertőződhetett ilyen súlyosan, akkor mi a garancia, hogy a gyerekek nem fognak?

Amellett az apa nyilván úgy gondolta, hogy az anya olyan állapotban van, hogy jobb, ha a gyerekek ezt nem látják és úgy marad az emlékeikben, ahogy ismerték.

Meg az itélkezés ezerrel, mert az a legkönnyebb!

2021. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
83%
Be tudnátok linkelni a cikket?
2021. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!