Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember az, aki nyolcéve,...

Trenka Tibor kérdése:

Milyen ember az, aki nyolcéve, kómában fekvő feleségét tartásdíj jogcímen pereli?

Figyelt kérdés

Homo homini lupus est! Hagy ne fordítsam Magyarra.

Agydaganattal műtött nő, kórházi kezelés alatt, vírus, vagy bakteriális

fertőzés álltal önhibáján kívül kómába esett. A volt férj pereli, őt és

a hölgy családját, az elmaradt tartásdj miatt. Ez normális?

Ez nem ember, ez egy utolsó patkány, aki a világon létezik!

Semmi sajnálat, együttérzés nincs embertársa iránt, pláne holtomiglan,

holtodiglan isten előtt tett eskü után?

Az ilyen rohadék tiszteletet, megbecsülést érdemel?

Szerintetek?

Manapság az effélék jelentenek megbecsülést.

Minnél gátlástalanabb egy ember, annál jobban becsülik!

Ez tény, nem fantazmagória! Bravó, csak így tovább!

A tisztesség, becsület nem számít?

A nótórius "fikázók", most ne itéljenek el a kommenetem miatt,

hanem mérlegeljék az esetet humánusan.

Tegyünk azér, hogy ilyen eset ne fordulhasson elő, sem most, sem a jövőben! Segítsünk szegény emertársunknak, de a gátlástalan patkány

kapjon leckét életreszólóan, hogy ilyen példátlan, embertelen elhatározásra szánta magát!

Köszönöm megértéseteket.

Tisztelettel: Tibor.



#Kómában fekvő feleség
2021. aug. 10. 20:35
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi gyerektartást állapíthatott meg a bíróság?
2021. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
78%

#20

[link]

2021. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
34%
Jaj, hát mit is képzel magáról na.. A bíróság is j hülye hogy megítélte az elsumákolt gyerektartást ugye? Na hagyjuk már.. szar helyzet, de az apa is szar helyzetben van ... Gondolom neki sem telik a két egyedül nevelt gyerek mellet a pénzéből sorozatosan átugrani egy másik országból egy kómás embert látogatni,aki fel se fogja hogy vannak nála (jó lenne elfelejteni az esti mesét, hogy külföldön kögazdag mindenki, és mindenre IS telik neki lazán, egyedülálló szülőként is. )
2021. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
8%

16-os!

A nagymama NEM 28ezret kap, fogd fel végre, hanem ő kap 74500-at.

A kómás nő jövedelméről semmit nem lehet tudni, hogy mennyi, így te sem tudhatod!

Minden esetre a nagymama legfeljebb eladja az aranyait, amikkel ki van dekorálva és rendezi a tartozást.

2021. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
72%

Olvastam én is a cikket. Felháborító hogy ilyenek vannak.

Szerencsétlen nő anyját rokontartásra perelte és nyert is. 0-24 gondozza a nőt az anyuka, pénze sincs. Az nem sok amit kapnak. Őket kéne támogatni jobban... De ez a f4sszopó féreg még a kaját is kivenné a szájukból.

Szerintem ha hozzáférne a nőhöz, még árulná is.

2021. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
85%
Olvasva a hozzászólásokat, hát igen EQ az nulla sokakban. És olyan jó képzeletben is megrugdosni másokat. A történet felét fogták fel, de ítélet az van. Ilyen a társadalmunk, ez van. Milliárdosok, habzsi-dőzsi és lebutított tömeg.
2021. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy korábbi cikk:


[link]


Idézet belőle: "Katalin férje egyébként a felesége nevére 130 millió forintos adósságot csinált, és 25 millió forintos áfacsalás is kiderült. Emiatt előzetes letartóztatásban is volt. Aztán előlépett jó apának. Pedig Éva szerint még a gyerekek nevén is volt cég. A hat évig tartó büntetőeljárás után, a 130 milliós adósság Katika nevén maradt, viszont, mivel a dolgok öt év után elévülnek, a 25 milliós áfacsalást a vej megúszta két és fél év felfüggesztettel. Éva azt mondja, „Van bíróság, ami képes volt ezt így megítélni. Itt mindent lehet ebben az országban. Bármikor elküldöm az ügyészségi levelet, hogy a csalásokat a vőm követte el, a lányom helyett ő írt alá, de büntetőjogilag elévült. Az adósság viszont nem évült el, az maradt a lányom nevén."


Ha ez valóban így történt, ahogy írják, akkor elvesztettem minden hitemet a magyar jogállamiságban. Apukáról pedig nem írnék véleményt, mert letiltanak.

2021. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
Fizetni kell.
2021. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Ugye, hogy milyen megosztó vélemények olvashatók emberi sorsok bírálatában?

Te is így vélekednél, ha hasonló helyzetbe kerülnél?

2021. aug. 10. 22:13
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom megérteni az apát. Értem, nehéz egyedül nevelni 2 gyereket, viszont konkrétan a gyerekek anya alól venné el a pelenkát, gyógyszert. A rokkant nyugdíj sosem egy túl nagy összeg, az ápolási díj sem az. Ebből a két összegből kell kigazdálkodni mindent, és a gyógyszerek, pelenka nem olcsó, ráadásul gondolom a néninek is kell szednie. Őszintén sajnálom a családot.
2021. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!