Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem számítok fiatalnak...

Miért nem számítok fiatalnak 26-27 évesen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 21:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalfelnőtt.
2021. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a lelkem 40 évesen is fiatal lesz, de testem már nem.
2021. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, kit kérdezel. Nekem párkapcsolati és baráti kapcsolati szempontból kicsit idős vagy, de amblokk nem gondom az ilyen korú emberekről, hogy öregek lennének. Ez még bőven az a kor, mikor normális facérnak és/vagy gyermektelennek lenni, sokan ilyenkor járnak még egyetemre/fősulira, esetleg kezdő munkavállalók.

Talán nem hamvas a bőröd mint egy tininek és nem kérik el a személyidet, ha alkoholt veszel, de ettől ne érezd magad aggastyánnak, csak egy normális fiatal felnőtt vagy.

19/l

2021. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
85%

"Ez még bőven az a kor, mikor normális facérnak és/vagy gyermektelennek lenni"


Ez mindig normális, mert nem korfüggő.

2021. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
#3 miért lennék hozzád idős?!!
2021. aug. 10. 22:15
 6/63 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki az vagy. Ne fakadj sírva ezen.
2021. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
De igen elkérik tőlem a személyit
2021. aug. 10. 22:17
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
Azt ő dönti el, nem te.
2021. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:
Én általánosságban mondom hogy egy 19 éves és 26 között nincs nagy különbség
2021. aug. 10. 22:24
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

3vagyok, bocsi mindenkitől utánam

1.szerintem is normális bármilyen korban az ilyesmi, ugyanakkor általában az embernek 30 körül szokott gyereke lenni manapság, így az, ha 26-27 évesen nincs, az max kis falvakban, konzervatív közösségekben furcsa. Nekem személyesen nincs bajom azzal sem, ha valakinek sose lesz gyereke, ez mindenkinek a maga dolga, párkapcsolat, házasság szintén

2. Bocsi, nem tudom, hogy nézel ki, ha elkérik, akkor örülj. Ezzel csak vigasztalni akartalak, hátha emiatt érzed magad öregnek.

3. Van 2 ennyi idős testvérem, az egyik nem törődött velem, a másik egyenesen traumatizált. Nem utálok élből mindenkit, aki ennyi idős, de nem keresem a társaságokat, ők se az enyémet. Ha mégis megismerek valaki ennyi időset család vagy egyéb emberek útján, akkor ugyanolyan kedves vagyok vele, mintha a kortársam lenne, de érzem azt, hogy van köztünk egy ilyen "generációs szakadék", főleg, hogy nekem hobbim kisebbek pesztrálása, így magam is kicsit éretlenebb vagyok legtöbbekhez képest.

Ennyi az indoklásom, remélem kielégítő és, hogy nem sértettem vele senki egóját.

2021. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!