Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogorvost kellene felhívnom...

Fogorvost kellene felhívnom időpontért, de egyszerűen nem megy. Hogyan szóljak bele?

Figyelt kérdés
Brutálisan telefonparám van. Jártam már náluk, de akkor mindig anyukám telefonált, mert még gyerek voltam. Mit kell ilyenkor a telefonba mondani?

2021. aug. 11. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözlöm xy vagyok ,időpontot szeretnék foglalbi xy dologgal kapcsolatban.
2021. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ügyfélszolgálatosként is dolgoztam. Nem kell túl stresszelni, semmi baj nem lesz. Ha kell írd le előre, hogy mit szeretnél mondani vagy gyakorold be magadban. Idővel meg jön magától. Csak bátran.

Nem fognak hülyének nézni, nyugi.

2021. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok.

"Jó napot kívánok! Xy vagyok, korábban jártam a rendelőben és időpontot szeretnék foglalni."

Megbeszélitek mi a baj, mikor mennél.

Utána elkoszonsz és kész

2021. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"Jó napot, ez és ez vagyok, jártam már maguknál, időpontot szeretnék kérni, ugyanis xy problémám akadt."
2021. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elköszöneskor pedig:


Köszönöm, ott leszek, addig is minden jót! Viszonthallásra!

2021. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó napot kívánok, XY vagyok, időpontot szeretnék foglalni ... kezelésre. ...nem, az az időpont nekem sajnos nem felel meg, nincs esetleg délutáni? Igen, az már jó lesz, legyen szíves beírni. Köszönöm, viszonthallásra!
2021. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül amúgy, nekem felnőttként is volt, hogy anya kért időpontot. Vagy a férjem. Rühellem a telefont. De azért már volt, hogy sikerült önállóan is, csak itt ugye két para is van (fogorvos+telefon).
2021. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ilyenkor segít, ha a kulcsszavakat, kulcsmondatokat leírom egy papírra. Még a köszönést és a bemutatkozást is, azon ne múljon :)

Ha nagyon parázol, akkor érdemes előtte elmondani a lényeget hangosan, így élesben nem fogsz hadarni vagy félremondani (az sem tragédia, csak hogy ne zökkenj ki)


Valami olyasmit mondj, hogy "Jó napot kívánok, XY vagyok! YZ doktor úrhoz/doktornőhöz szeretnék időpontot kérni, mert ez és ez a panaszom (ez alapján be tudják lőni, hogy kb meddig tart a kezelés, hova férsz be)"


Én is nagyon parás voltam, most már valamit enyhült. Mindig féltem a fontos hívásoknál, utána meg mindig csodálkozom, hogy "jéé, ez nem is volt olyan ijesztő mint hittem"


Koncentrálj arra, hogy az asszisztensnek többek között az a munkája, hogy segítsen, illetve intézze az időpontokat. Nem fog lehordani vagy hülyének nézni (ha ettől tartasz) - ha nem hallott jól valamit, szimplán vissza fog kérdezni.


A fogdoki amúgy olyan dolog, amitől sokan félnek, így már hozzá van szokva a szorongó hívásokhoz, fel se fog neki tűnni :)

2021. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Időpontot szeretnél foglalni


Ennyi


Esetleg megkerdezi mi a baj nálam az volt pár hónapja hogy ki kellett húzni a fogamat

2021. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Ravettem magam a telefonálásra nagy nehezen. Igazat megvallva az asszisztens eléggé bunkó volt, szóval ettől egy kicsit lefagytam de aztán eldaráltam, mi kellene, köszöntem és ennyi..nagyon utálom a telefonálást sajnos.

2021. aug. 11. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!