Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt az érzést...

Hogyan lehet ezt az érzést ezt a gondolatot legyözni? F27

Figyelt kérdés

Próbálom elfogadtam,beletörödtem abba,hogy nekem nem lesz senkim,de mégis fáj a szivem amiért nem vagyok szeretve.

Nem akarom más életét tönkretenni azzal,hogy a közelébe kerülök.


Igazából nem is hiszem el,hogy engem szeretni tudna valaki.

Kevésnek érzem magamat bárkihez és nem szeretnék csalódást okozni.

Félek,hogy anyagilag sem tudnám biztositani azt a szerelmemnek amit megérdemelne. Igazából ez a legnagyobb akadálya szerintem,mert én nem tudnám azt elfogadni,hogy ha csalódni kellene bennem.

Ezért nem látok esélyt arra,hogy nekem lehet valaki.

Mindig olyan gondolataim vannak,hogy én egy senki vagyok,kinek kellenék és hogy tölem csak jobbat találhat.

Világéletemben ilyen szeretethiányos voltam,mert soha nem kaptam senkitöl és ezért is gondolat,hogy én nem is érdemlem meg.Bármi történik valahogy mindig ide jutnak a gondolataim,hogy engem nem szeret senki és nem is fog.

Mostanában ez az érzés annyira erös,hogy már a szivem is fáj fizikailag is.Egyébként is gyenge szivü vagyok és elég érzékeny,bár ezt próbálom elrejteni.



#gondolat #világegyetem #akor is jobb volt, amikor rosszabb volt. #jelentéktelen senki #trutyi mutyi
2021. aug. 12. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pszichologussal.
2021. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

kifogás, kifogás hátán.. lényeg, hogy véletlenül se kelljen cselekedned.


Ezek után ne is csodálkozz ha soha nem lesz senkid.


Úgy lehet legyőzni, ha tudatosan szembemész a félelmeiddel.

2021. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Már 27 évesen nem nagyon találsz olyat lányt a korosztályodban, aki bukik a sírásra. Tegyél valamit a szitu ellen, vagy ha nem vagy rá képes, akkor nem is fontos eléggé, hogy szeretve legyél.
2021. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az hogy érzékeny vagyok nem jelenti azt,hogy látni is rajtam.

Szóval nem vagyok az a sirós,panaszkodós tipus.Soha senkinek nem mondom el a problémáim,csak most ide leirtam,mint ismeretlen.

Talán valaki tudja,hogyan lehet ezt elfogadni,hogy már ne fájon tovább.

2021. aug. 12. 13:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De valami miatt csak nem sikerül. Mi lehet az oka? Hogyan viselkedsz velük?
2021. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 Mi nem sikerül? Mi a kérdés?
2021. aug. 12. 16:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Párt találni. Mi a baj?
2021. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezek a negativ gondolatok miatt,egyáltalán nem keresek. Söt még soha nem is volt! Kerülöm a kapcsolatokat,mert félek attól,hogy nem tudnék megfelelni.
2021. aug. 12. 17:31
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát, így nem is. Ha az neked jobb, hogy meg sem próbálod, akkor én se erőlködök itt veled.
2021. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tul sok rossz,negativ dolog történt velem,ezért is nincs hozzá önbizalmam. Nem hiszem,hogy én bárkinek is jó lehetnék.
2021. aug. 12. 18:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!