Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általában meddig vagy fent?

Általában meddig vagy fent?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 23:14
A kérdező szavazást indított:
20 óra előtt elalszom
21-22 óra max
23 óra
Éjfélig vagyok fent általában
Hajnali 1-2
Hajnali 4-ig is
Reggelig fent vagyok, aztán nappal alszom
Mi az az alvás?
31 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Valtozo, ha delutanos hetem van, akkor 11 korul erek haza es kb 1-1:30 kozott megyek aludni, ha delelottos, akkor meg 4 korul erek haza, es 8 korul alszom. Hetvegen is valtozo, neha annyira elalmosodom, hogy hetvegen is alszom 9-kor, de van, hogy olyankor fent vagyok 2-3-ig.

Szerencsere nem erzem amugy, hogy rossz lenne, napkozben munkanapokon altalaban nem vagyok faradt, szedek vitaminokat es probalok amikor csak lehet, egeszsegesen etkezni.

2021. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Covid ota sajnos berogzult a hajnali harom, de mar elegem van. Ejfelig filmezek, az oke, mert a ferjem mast nez, mikor a haloba megy akkor izlandi muveszfilmre enyem a nagy teve. De ez a hajnali harom a szorongassal kezdodott, es makacsul tartja magat. Amugy ket orat forgolodnek az agyban, ezert keson merek lefekudni.
2021. aug. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 descent ***** válasza:
Vajon mi az az információ, amit egy ilyen kérdésre adott válaszból fel tudsz használni?
2021. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!