Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Próbáltak már beszervezni...

Próbáltak már beszervezni valamilyen szektába? Mi volt az a pillanat amikor rájöttél miről van szó?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jehova Tanúi úgy 8-10 éves koromban. Végigcsináltam az egész tanulmányozást, baromira nem érdekelt. Miért érdekelne egy ennyi idős gyereket? Nyilván bő egy évtizeddel később jöttem rá, miről szólt a dolog. Addigra az is kiderült, hogy a hajdani "oktatóm" egy homár és alkoholista, és ki is csapták a gyülekezetből.
2021. aug. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidám vasárnap: kb az első alkalomnál azt mondtam, hogy ezzel èn nem tudok azonosulni. Nem nèzem le őket, de a vallásukat nem kèrtem.
2021. aug. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Jehovások, az utcán jöttek oda hozzám, de jó gyorsan rövidre zártam velük a témát.
2021. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

A szüleim hitgyülisek. Kb 6 éves lehettem, amikor megkérdeztem tõlük, hogy ha isten olyan igazságos, akkor hogy lehet, hogy a zsidókkal kivételezik, õket jobban szereti?

Erre csak tátogtak, majd azt mondták, hogy "mert csak" és hogy ezt hinni kell, nem érteni.

Na akkor jöttem rá, hogy az egész egy nagy átbaxás.

2021. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
MLM-be vittek volna. Valami 3 betűs biztosításközvetítő, most nem jut eszembe a neve, de piramisrendszerű okádmány, és egyszer kb mindenkit felkeresnek. Nem akarták fizetni a telefonszámlámat sem. Megelőlegzett bizalom nélkül meg nem tudom mit akarnának. Vicc.....
2021. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 elistvan ***** válasza:
Hiredettek egyszer egy előadást és egy munkalehetőséget Miskolcon Macropolis székházban. Végig kellett hallgatni egy kb 2 órás előadást arról, hogy miért ne érezzük megunkat kegyetlenül, hogyha sokat értikesítünk a Bahamákra tudunki menni nyaralni. Mint utólag kiderül a Zepter volt. De kimenni nem lehett. Hát életem egyik legkínosabb 120 perce volt. Sem a hirdetés sem a bejárat nem tükrözte hogy ez a cég lesz.
2021. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Egyik diákmunkás helyemen volt egy asszony, nem tudom már milyen vallási gyülekezetbe járt de folyamatosan térített volna hogy ő látja rajtam, hogy szükségem van istenre. A végén már előre utáltam azt a műszakot amiben ő volt. A szaros kis 10 perces szünetemet nem hagyta békében eltölteni, jött téríteni.
2021. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyekezett kolléga, de nálam van egy pont, amikor érezte, hogy nem engedek tovább, így szerencsére lemondott rólam.
2021. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!