Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem akarok ismerkedni?

Miért nem akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Fárasztanak az emberek, elszívják az energiáimat és egyáltalán nem vagyok kíváncsi rájuk. Leginkább otthon szeretek lenni és a kis hobbijaimnak hódolni.

Szexuálisan sem veszik el az agyam a nők, mint sok férfinek, mert tökéletesen elégnek érzem a maszturbálást.


30/F


2021. aug. 14. 05:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És nem vagy magányos?
2021. aug. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, introvertált vagy, aszexuális és/vagy aromantikus vagy, alacsony a libidód, bármi lehet, de szerintem tökmindegy, minek nevezzük. A lényeg: baj ez? Másoknak akarsz megfelelni, vagy magadnak? A saját életed éld, ne másokét.
2021. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, a legtöbb embernek fura, de leszarom ki mit gondol, én így érzem jól magam. 31/N
2021. aug. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad saját magadnak.

Mindenki éljen úgy ahogy szeretné és ahogyan boldog tud lenni.

2021. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De sajnos az állandó piszkálódások miatt nehéz boldognak lennem.
2021. aug. 14. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordíts hátat azoknak, akik emiatt piszkálnak. Nem az ő dolguk, ebbe semmi beleszólásuk! Keress olyan barátokat, akik elfogadnak ilyennek.
2021. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A barátaim nem piszkálnak, a rokonok, család inkább.
2021. aug. 14. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor néha menny el otthonról egy kicsit sétálni,túrázni majd mond a családodnak hogy a haverokkal lógsz.
2021. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!