Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha meg akarok ismerkedni egy...

Ha meg akarok ismerkedni egy lánnyal, jó ötlet ha odamegyek dolgozni ahol ő is dolgozik?

Figyelt kérdés
Sokszor látok egy lányt a trolibuszon amivel dolgozni járok.A lány vezeti a trolibuszt:)23 év körüli lehet.Arra gondoltam,hogy jelentkeznék trolibuszvezetőnek csakhogy megismerkedhessek vele.Van is felvétel.Amúgy engem nem érdekel a vezetés,sose érdekelt.Nem is dolgoznék ott sokáig,csak amíg kiderülne hogy összejönne e velem a lány.Vágjak bele szerintetek?
2019. márc. 1. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezért ne. De megvárhatod a végállomáson, ott tudsz vele beszélgetni, ha nincs azonnal fordulója - ha pesti akkor ez a futárból kinyerhető.
2019. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem azért keresnek ám nehezen található sofőrt, hogy csak beugorj csajozni aztán pár nap múlva otthagyd az egészet, mert "a Marcsi nem akart veled összejönni."
2019. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fogsz te olyan kitartóan szakmát váltani, csak hogy a bizonytalanra menj... tehát ez elméleti kérdés, így a válasz is felesleges. Hisz az élet megadja a választ: akármennyire tetszik neked a csaj, előbb fogod leszólítani minthogy ezért idegenek között sok ideig vizsgázz meg tanulj meg tanulójáratot vezess....
2019. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanám meg a jelentkezésnél hogy csak csajozni akarok.Végigcsinálnám a tanfolyamot és teljes odaadással végezném a munkám.De a mostani munkámat nem adnám föl,mellette csinálnám.
2019. márc. 1. 14:57
 5/10 anonim válasza:
Még ha oda is mennél dolgozni, a lánnyal nagy valószínűséggel nem találkoznál, hiszen egész nap a városban van és vezet. Inkább szólítsd meg a trolin, mi vesztenivalód van? :)
2019. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,de kollégaként nagyobb esélyem van hogy összejöjjek vele mint így idegenként.Már biztos sok férfi utas megpróbálta fölszedni,én is csak egy lennék a sok közül aki bepróbálkozik nála.
2019. márc. 1. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a lany miatt ne menj oda. Inkabb probalj meg beszelgetni vele. Esetleg kerdezd meg, hogy meginna e veled egy kv-t. Probald meg kideriteni a beosztasat, mikor beszelgetsz vele, kerdezd meg, hogy dolgozik. Egy muszakban mikor szokott lenni a piheno ideje. Es te is ulj fel a trolira es menj el a vegallomasig , majd hivd el egy kvra. Ha igent mond, sztem lehet eselyed. Ha viszont nemet, akkor igy nem ciki. Mert , ha miatta odamennel dolgozni, es kvazi nem jossz be neki, kibeszelheti a kollegainak.
2019. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem olyan egyszerű beszélni vele.Reggel sokan vannak a trolin,és amúgy sem szabad beszélgetni a buszsofőrrel menet közben.Ha meg elmegyek vele a végállomásig elkések.
2019. márc. 6. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne akkor menj vele a vegallomasig, amig dolgozni mesz, hanem szabadnapodon. :) En sok embert lattam mar, aki beszelgetett a buszsoforrel, teny, hogy nem ajanlott, de valahogy a kozelebe kell ferkoznod, ha tenyleg erdekel a lany.
2019. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma pont szabadnapos vagyok,de nem láttam őt reggel pedig ma is utaztam a trolival.Sőt délután se láttam amikor hazajöttem.Érdeklődni se tudok utána mert nem tudom hogy hívják:(
2019. márc. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!