Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki lehet a leghíresebb (és...

Ki lehet a leghíresebb (és egyben legkedveltebb) ember manapság a Földön?

Figyelt kérdés

Szerintetek?

Párom szerint Putyin vagy Ferenc pápa. De szerintem Putyint pl nem szeretik annyira. Akkor inkább mondjuk Erzsébet királynő.

(Egyébként onnan jött a kérdés, hogy Messi összekönnyezett szalvétáját 1 millió dollárért árulják, és bennem felvetült hogy hogyan lehet annyira szeretni hogy enniy pénzt adjanak érte.)


2021. aug. 14. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

A Pápára tippelnék én is....de lehet valamelyik menő sorozat színészei odavernék 🙂

...és persze Orbán Viktor bácsi, minden magyar Atyuskája 😍

2021. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár elborult rajongó miatt tudtak annyit kérni a zsepiért és nem azért, mert tényleg annyira kedvelt lenne. Amúgy ez egy full relatív dolog. Viszont ha muszáj mondani valamit Keanu Reeves. Indoklás: mostanában újra nagyon dübörög neki a szekér(mondjuk én akkor is szerettem a filmejit amikor éppen nem számított felkapott színésznek). Még egyetlen egy ember sem volt aki rosszat tudott volna mondani róla. Inkább arról híres, hogy előzékeny, szerény és törődik a rajongóival.

Politikus, vallási személyt nem nagyon tennék a listára, mert őket csak egy adott csoport szereti. Erzsébet mostanában Meghan miatt veszített a népszerűségéből, illetve sok britet zavar, hogy sok pénzbe kerül a királyi család

2021. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keanu Reeves.
2021. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Én is a pápát akartam mondani, mert a sztároknak mindig vannak utálóik is.

De ha nem a pápa, akkor valami kínai vagy indiai arc, és az arányok miatt több ember szereti őket, mint egy európai vagy amerikai színészt

2021. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A leghíresebb? Lehet hogy nem is nyugati az illető, mert ázsiában élnek a legtöbben, kínában és indiában. A jelenleg élő személyek közül meg nem tudnám mondani. A 60-70 években még jobban el tudtam volna képzelni, hogy ki lehet az, de most? A Dalai láma talán?
2021. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!