Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt az Emberek kategóriában...

Itt az Emberek kategóriában miért pontozzátok le, ha valaki a hitével érvel?

Figyelt kérdés

Bibliából idéz. Jézus Krisztus szavait idézi.


Ez nem fura egy keresztény országban?


Én figyelmen kivül szoktam hagyni, nem pontozom le, se fel.



2021. aug. 13. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem fura, az emberek többségének realisztikusabb érvelés kell mit sem fiktív
2021. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívőként válaszolok neked:

Sokszor van,amikor egy idézet a Bibliában nem válaszolja meg a kérdést,nem segít a kérdezőnek a probléma megoldásban.


Tehát ezért is lehet.

2021. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Mert a hit nem érv. Érv az, ami logikus, vagy ami tapasztalati úton már bebizonyosodott.

Ha én a repülő spagettiszörnyben hiszek, az számomra lehet mindenre válasz, de az emberek nagyrésze kiröhög. (Oké, ez most sarkított volt tőlem, hiszen a repülő spagettiszörny egy bevallottan paródiavallás "istene", szóval senki nem hisz benne igazán.)

Viszont ugyanígy, ha valakinek a Biblia mindent jelent, attól még sokan másoknak az hülyeség.

2021. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert a "Fordulj Istenhez" mantra senkit nem fog megvédeni az utcán.
2021. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Azért pontoznak le, mert nekik a kérdésben felvetett dolgok nem szimpatikusak. Bármely kategóriában kiírhatsz kérdés, mindig lesz olyan, aki lepontoz. Azért, mert neki más a véleménye.

Megkérdezed, kinek mi a kedvenc étele? Egyik válasz: paprikás krumpli. A válasz § %-os.

Másik válasz: Libamájjal töltött lazacfilé. (csak írtam valamit) Pontozása: 100 %.

Ha egy "merítést" szeretnénk kapni adott közegből, mi értelme a le- és felpontozásnak? Hiszen nem ez a lényeg, hanem az, hogy átlássunk egy adott közeget.

Most megy éppen egy másik kategóriában, hogy írják le a válaszadók, hogy ki a kedvenc írójuk. Szárnyalnak a fantasy stílusú írók, a gyermekded kategóriában írók. Az igazi klasszikusok a béke feneke alatt vannak.

Pedig mindez csak ízlés kérdése! Kinek a pap, kinek a papné.

2021. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Kezdjük ott, hogy Magyarország pont annyira keresztény mint amennyire muszlim vagy buddhista. Meg van mindenki keresztelve, de a nagy többség egyáltalán nem hívő.
2021. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy az esetek többségében azt látom, hogy egyszerűen teljesen semmitmondó idézeteket osztanak meg, amik nagyjából a Szabó Péter színvonalon vannak. Vagy "én megtaláltam az utam Istenben" típusú választ adnak, amivel szintén nem vagy előrébb.
2021. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert van ennek a területnek egy külön rovata. Ugyanígy a politikának is.

Mi a túróért kell keverni a kategóriákat?

2021. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!