Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem tudok teljesíten...

Úgy érzem nem tudok teljesíteni az életben, ti is éreztétek így?

Figyelt kérdés
Semmilyen téren, csak vagyok, semmire nem vagyok alkalmas, agyam nem kiemelkedő semmiben, testem sem. Akármit elkezdek belebukok stb. Régi osztálytársaim pl már egyetemen vannak, valakinek vállalkozása van, tök jól él semmi baja, szép egészséges stb. Én meg semmit nem tudok csinálni az "életemmel" mindenhez hülye alkalmatlan vagyok.
2021. aug. 14. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Igen, rendszeresen

Szerencsére szakmailag sikerült erre rácáfolni, viszont minden más területen így érzem

2021. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ebben élek, csak egy 2/3-ad tudok teljesíteni.
2021. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most, 21 évesen érzem ezt. Több kudarcélményem is volt, be is zárkóztam, valamint (nem tudom jobban megfogalmazni), elvegetálok és mintha 40%-on funkcionálnék. Tavaly kezdtem az egyetemet, de sokszor arcon csap, hogy sok volt osztálytársam már vállalkozást indított, eljegyezték és hasonlók.

Próbálok pozitív maradni, és nem másokhoz hasonlítani magam, de nem könnyű.

2021. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folyamatosan.
2021. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!