Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerettek túrázni a hegyekben?

Szerettek túrázni a hegyekben?

Figyelt kérdés
Sajnos ritkán van rá alkalmam, de nagyon "túrázós-típus" vagyok (ennek ellenére).

2021. aug. 15. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretem a hegyi túrákat.
Nem szoktam túrázni.
30 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos, a sok munka miatt kevés az időm mostanában.
2021. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2021. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek túrázni, - és alkalmam még csak lenne is rá, de partnerem nincs, - így abba hagytam a túrázást. Eléggé kellemetlen, hogy volt idő, amikor heti viszonylatban lenyomtam általában 40 km-eket, most meg nem tudok mászkálni, mert a feleségem beteges, nem bírja az ilyen jellegű kihívásokat szegény. Ellenben Ő az egyetlen, aki feltétel nélkül kitart mellettem, bármi is történik velem, - tartozom neki annyival, hogy nem hagyom hosszabb távon magára akkor, amikor együtt lehetünk. Így jártam!
2021. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3-as!

És az nem működik, hogy te elmész túrázni, a feleségedet, ott hagyod valahol wellnesezni meg olvasni, este pedig elmentek ketten enni valamit?

2021. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek túrázni. A Mátra és a Bükk a kedvenc túra helyem.


Sajnos most a nagy melegben nem bírnám a nagyobb emelkedőket. De amint jön egy kis lehülés szerintem húzok a Mátrába.


Nekem sem nagyon vannak túra társaim de én egyedül is nagyon szeretem járni az erdöt

Legutóbb Ausztriában voltam 2 napot kirándulni. Bár nem mentem nagy távot de így is jó volt.

2021. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a túràkat, de nincs kivel menni. Pedig itt Borsodban bőven lenne mit felfedezni.
2021. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Imadok. Budapesten, es a Kanari-szigeteken is a hegyekben valo kirandulas es fenykepezes nekem a lenyeg.

Covid ota eleg lapos helyen elek, de az igazi elemem a meredek.

2021. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen és megyek is mindig. Ahol én élek, mert én nem Magyarországon élek, ott van a Kaukázus
2021. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8-as!

Melyik országban élsz? mióta?

Engem is érdekel a Kaukázus.

Esetleg privátban írhatok?

2021. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs autónk bizonyos helyeket megközelíteni, de nagyon szeretünk párommal túrázni :) Vagy csak egy laza hétvégi tanösvény Solymáron, vagy egy nyaralás Szilvásváradon, és uccu neki ♥
2021. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!