Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jelöl hirtelen ennyi...

Miért jelöl hirtelen ennyi ember ismerősnek Facebookon? (lent kifejtem) 18/L

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy hétben volt olyan hogy minden egyes nap vagy öt ismeretlen ember bejelölt. Ma is mikor felkeltem volt nyolc darab ismerősnek jelölésem úgy hogy egyik embert sem ismerem. Van akivel van néhány közös ismerősünk de kb ennyi. Még ha néha-néha bejelöl egy ismeretlen akkor azt mondom hogy oké de ez már kicsit zavar és idegesít mert nem tudom mi lehet az oka.
2021. aug. 15. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert lány vagy. Ilyen egyszerű. Ha egy idegen 40es férfi bejelöl az pedo
2021. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor állítsd be, hogy csak ismerősök ismerősei jelölhessenek. Mielőtt beállítottam volna, nekem is folyamatosan jöttek a random jelölgetések.
2021. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szóltál hozzá véletlenül valami cikkhez mostanában? Engem akkor jelölt be egyszerre 5 vadidegen, amikor barátnőm belinkelt valami harry potteres izéhez, én meg reagáltam rá 2 szót, annyit kb, hogy aha tök jó.
2021. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kerültél fel a napiszarra? Csak kérdezem, meztelen kép, ilyesmi nem volt?
2021. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem mostanában kamu profilos külföldi "nők" jelölgetnek be, napi 3-4. Pedig én is nő vagyok.
2021. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 40es férfi nem pedo. 18 éves lány, felnőtt már tudja mit akar, minden korosztalynak a fiatal lányok kellenek mert termékenyek, ez természetes. Fiatal lányoknak meg idős férfiak.
2021. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem volt meztelen kép meg semmi ilyesmi illetve nem is nagyon kommenteltem sehova(vagyis az utóbbi időben)

Nemrég átállítottam hogy csak az ismerősök ismerősei jelölhessenek és azóta "csak" három ember jelölt be szóval remélem ez így is marad.

2021. aug. 15. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Akor szokta ezt csinálni nekem, ha új képet rakok ki. Először egy-kettő jelölget. Minél többet igazolok vissza, annál több jön megint. Az is lehet, hogy sokan kitörölnek az ismerőseik közül és a facebook algoritmus direkt feldobja a profilodat sok ismeretlennek. Ilyesmit az insta szokott csinálni amúgy. Kapok egy új követést, de a követők száma viszont stagnál. Vagy 3 ber kikövet, 2 bekövet.
2021. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem akkor történt ilyen, amikor lett egy új ismerősöm, és hirtelen jöttek új felkérések is. Vagy, amikor kedveltem egy oldalt/reagáltam valamire. Szerintem ilyenkor az algoritmus trükközik a háttérben, és amiatt is lehet, hogy újabb embereknek ajánlja fel a profilod.

Viszont régen fogadtam el/jelöltem be valakit, és a FB a napokban dobott fel ajánlásokat, mondván ismerhetem őket, szóval lehet, hogy így jutottak el mások hozzád.


Egy ideje nálam is az a beállítás él, hogy csak ismerős ismerőse jelölhet, és nekem bevált, lényegesen kevesebben jelölnek be.

2021. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, viszont érdekes módon ugyanaz volt szinte mindegyikkel a közös ismerősöm. Kinézem az illetőből, hogy ő mutogatott nekik, főleg, hogy már buliba is akart hívni, ahol ott volt jópár szingli fiúbarátja.


Még nem mertem rákérdezni, de az a gyanúm, hogy ilyen "mutass már szingli csajt" alapon megmutatott.

2021. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!