Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy olyan ember korlátoz...

Ha egy olyan ember korlátoz engem facebookon aki nem az ismerősöm, akkor már nem is tudom őt ismerősnek jelölni?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy bejelöltem valakit facebookon ismerősnek és mire megint ránéztem a profiljára, már nem tudtam visszavonni az ismerősnek jelölést mert eltűnt az a gomb, és csak üzenetet tudok neki küldeni, de a profilját ugyanúgy látom mint eddig. Kicsit megijedtem, mert erről a funkcióról még nem nagyon hallottam és csak nemrég néztem utána. Meg nem értem minek kellett engem lekorlátozni, miért nem lett volna elég elutasítani az ismerőrnek jelölésemet. Szerintetek le lettem korlátozva?
2020. máj. 25. 11:30
 1/2 MancsWolf ***** válasza:

Nem lettél korlátozva. Ha ismerősnek jelölnek 3 lehetőség van (weben). 1. Elutasít, 2. Megerősít, 3. Elutasít (nem ismerem személyesen).


Na ez a 3. opció van nálad. Nem történt semmi különös, ugyanúgy írhatsz neki,atod a publikus posztjait, csak ismerősnek jelölni nem tudod többet.

2020. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy volt egy nyilvános posztja, amiről kivettem a reakciómat és abban a pillanatban eltűnt az a poszt. Ez mivel magyarázható?
2020. máj. 25. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!