Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak kigyúrt incelek is ?

Vannak kigyúrt incelek is ?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ők milyenek ?
2021. aug. 15. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Kigyúrtak és incelek.

Sem a kigyúrt emberek nem egyformák, sem az incelek. Mégis milyen választ vársz erre a kérdésedre?

2021. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet egy kigyúrt ember incel ?
2021. aug. 15. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
A kigyúrt ember nézhet ki szörnyen. Lehet büdös. Lehet bunkó. Semmit sem jelent.
2021. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem is volt időszakom, amikor egész jól kipattintottam magam. Akkor sem jött össze semmi. Ennyi. Ez valahogy a génekbe van kódolva. Vagy fontosabb egy jó arc, mint egy jó test. Nem tudom én sem.
2021. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem valaki csak lefekszik vele, még ha csak a test miatt akkor is.
2021. aug. 15. 18:03
 6/9 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
nem feltétlenül jut el odáig, ha olyan a viselkedése.
2021. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez pasi logika. A férfi az, aki evolúciós okból elsősorban szórni akarja a magját. A nők evolúciós ösztöne azt diktálja, hogy az utódnak biztos környezetet teremtsen. (Ezért megy bele ritkábban nő egyéjszakásba, mint ahogy férfi menne.)

A test a férfinak prioritás, a nőnek másodlagos. Egy átlag pasit nem érdekli a csaj anyagi helyzete, ha bomba jó csaj, míg sok nőt nem érdekel a pasi külseje, ha elég pénzes. (Nem, nem azért, mert aranyásók a nők. Csak olyanok is vannak.)

2021. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7es, ez valamennyire igaz, de más okból. Nem azért nem jövök össze szerencsétlennel, mert nem tudja biztosítani a helyzetet. Hanem azért mert szerencsétlen. Én megválogatom a társaságom, pláne az ágymelegítőm.


Ha meg elég jó és karakán hogy összejöjjek vele, akkor miért akarnám csak egy éjszakára?


Megjegyzem, a csajok ugyanúgy lenézik azokat a srácokat akik sok csajjal voltak (hímringyók), csak ezt nem mondjuk ki hangosan. Elvégre miért kéne nekem egy fizetetlen k.rva?

2021. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8-as

Félreértés ne essék, amit a 7-esben írtam, az evolóciós alap ösztönünk. A társadalom sok esetben felülírta/átalakította.

Pl. hogy azért nem jössz össze vele, mert szerencsétlen. Ez egy evolúciós reakció. Szerencsétlen = ha akarnál utódott, annak nem tudna megfelelő közeget teremteni, mert szerencsétlen. Ez akkor is működik, ha nem is akarsz utódott. A tudatos rész az, hogy nem közösködsz szerencsétlenekkel. Teljesen oké, teljesen normális, ha a dögös, menő, karakán, jóképű, pénzes, stb. pasi a vonzó egyetlen éjszakára is. (Amúgy az egy éjszakázó nőkkel sincs gond. Nem k... aki szereti a szexet, hanem egészséges felnőtt.)


Ha egy csaj "szerencsétlen", de dögös, az 10-ből 7-8 pasi megkapná egy éjszakára, ha nincs senkije. Náluk sem tudatos, hogy "mivel dögös, tőle akarok gyereket", sőt, ilyen esetben nem akarunk gyereket. De az evolúciós ösztön a gyereknemzés miatt hajt erre minket.


És ismét hangsúlyozni szeretném: amit írtam, az a "miért gondolkodunk így" kérdésre ad választ, nem a "hogyan gondolkodunk" kérdésre.

2021. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!