Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az ami hiányzik az életedbő...

Mi az ami hiányzik az életedből? Mi a legnagyobb problémád?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 08:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%

Nekem szinte mindenem megvan. Értékelem is, boldog vagyok. Jó család, jó barátok, a karrierem is jó úton halad (megfelelő egyetemi szakon és jó gyakorlati helyen vagyok). Élvezem az életem. Rengeteg hobbim is van.

Szerelemre vágyom. Problémának viszont nem mondanám.

2021. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
89%
Az életem értelme. Az hiányzik. A célom, hogy miért születtem erre a világra. Persze próbálok rájönni hogy mi a válasz erre, de nem sok sikerrel sajnos. Ha ezt tudnám akkor gyakorlatilag nem lenne nagyobb problémám. Szerencsére még fiatal vagyok, hátha ez jön magától, idővel.
2021. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
80%

Egy jó stabil munkahely, jó fizetéssel.

Utálom ezt a kiszámithatatlanságot, meg hogy olyan helyeken vagyok ahol max 2 évet kibirsz aztán lépnél a francba.

Plusz a német nyelvtudás.

Szóval ilyan munkabeli/szakma dolgok amik hiányoznak, szerencsére most kivételesen minden más rendben van.

2021. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
80%
Egészség nekem és egy-két családtagnak, pénz és egy picike, saját ház.
2021. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
77%
#10 vagyok, könyveket írok :D
2021. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
65%
Egy normális, szerető párkapcsolat.
2021. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
65%
Egy barátnő, egy jobb állás. Más nem.
2021. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, nem tudom.
2021. aug. 16. 12:26
 29/35 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a boldogság hiányzik a legjobban. Mindennél jobban örülnék annak, ha lenne valamilyen értelme és célja a létezésemnek és lenne miért reggel felkelnem. Szeretnék én is jó lenni valamiben és arra vágyok, hogy rám is szükség legyen valahol. De hát felesleges vagyok.
2021. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nem tudok túrázni, - mert a beteges feleségemet nem hagyom magára egy percre sem, amikor lehetőségünk van együtt lenni.

Vannak méreg drága felszereléseim, amelyek semmit nem érnek hozzájuk csatlakoztatott antenna nélkül - és a beton dzsungelben képtelen vagyok megoldani az antennajelet.

Elsuhant mellettem az élet.

2021. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!