Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az ami hiányzik az életedbő...

Mi az ami hiányzik az életedből? Mi a legnagyobb problémád?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 08:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
76%

Ami hiányzik:

- Jogosítvány

- Egy boldog párkapcsolat, olyan emberrel, akivel egymást szeretjük, és nem csak azt, hogy végre akadt egy pasi/csaj


A legnagyobb probléma:

- Pénzügyi problémák

2021. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Ami hiányzik, az az egészség. Komoly tüneteket okozó betegség nincs (talán még a refluxom is tűrhetőnek nevezhető), viszont sok betegségem van. Tehát nem brutáldurvák, de sok van belőlük. Jelenleg június óta járok orvosokhoz és alig volt negatív lelet, az orvosok kvázi fejet csóválva küldenek tovább.


Problémát illetően pedig...


Az esti egyetem még javában tart. Totál kiégtem, 5 éve vagyok dolgozó ember, csak a munka mellett a negyedik sulim ez... Az agyam is totál fáradt, fásult vagyok.

Emellett kemény diétát kellene tartanom, amihez mindenképp idő kell.

Emellett komolyan ismerkedem egy szintén Aspergeres sráccal. Mármint ez nem egy gond, hanem nagy öröm, csak az egyetem gond emiatt is.

Fogászatra is el kellene néznem, 3 fogammal van baj, tehát drága lesz és több alkalmas.

Az Asperger és járulékos dolgai miatt pedig pszichológus és viselkedésterápia is jó lenne - legalábbis szeretném.



Na most visszagondolva csak az egyetem az igazi gond, különben haladnék afelé, hogy komoly kapcsolatom legyen és némileg javítsak az egészségi állapotomon.



28/N

2021. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Igazi barátok, akikre számíthatok, van 1-2, de nem nagyon vannak mellettem mostanában...

Hiányzik még egy pasi is, aki pár héttel ezelőtt kidobott az életéből. Nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe, olyan szerelmes vagyok, hogy megbolondulok.

Szüleimet is régen láttam, szeretnék már velük találkozni, de nincs rá mód jelenleg...

2021. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.

A kérdést azért tettem fel, mert érdekel, hogy miből gyökerezik az emberek problémája. Nem a felszín érdekel, hanem a valódi ok. Nekem is vannak problémáim, nagyjából tudom is, hogy miből fakadnak.


Amennyiben valaki szeretné kifejteni jobban az életét, a problémáit, akkor az szívesen veszem privát üzenetben is, név nélkül is. Jó ha kiadod magadból és talán rá is jössz mi a valódi probléma.


Én leginkább azzal kapcsolatban nem tudok dűlőre jutni, hogy mit kezdjek az életemmel. Úgy érzem kisit kiégtem, megrekedtem. Nem panaszkodom az életemre, hálás vagyok azért ami van és próbálok arra fókuszálni. Az én projektem most az, hogy olyan munkát találjak magamnak, amiben nem érzem, hogy dolgozom, tehát nem kötelességből, hanem lelkesedésből teszem. Nem akarom az életem 1/3 részét eltölteni "értelmetlen" dologgal.


Szóval ka kifejtenéd, szívesen fogadok név nélküli esszéket is. :)

Milyen jó lenne, ha az ember egész életében őszintén élhetne.

2021. aug. 18. 07:28
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátaim, de olyan, akire ténylegesen számíthatnék bármiben, nem igazán van sajnos. Szóval egy igazbarát nagyon hiányzik az életemből, valamint egy baráti társaság is igazából.

És egy megbízható, biztos pontot jelentő párkapcsolat is. Ez utóbbi talán a leginkább hiányzó része az életemnek.

Ezeknek a hiányáért magamat okolom: nem voltam gimi közepéig kellően nyitott, az önbizalomhiányommal, gátlásaimmal, helyenként szorongásommal nem is keltettem túl jó (első) benyomást sem.


A szociális életem szinte teljes hiányától eltekintve a legnagyobb problémám mégis a térdem lenne. Víz van benne, elég rossz helyen, és a szalagommal sincsen minden rendben. Nem szeretném az orvosokat szidni, de nem könnyítik meg a helyzetem, mert szinte mindenki mást mond :c Már lassan 2 éve szenvedek vele, de talán, nagyon talán, látom már ennek az egésznek a végét.

2021. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!