Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszéltem tavaly és azelőtt...

Beszéltem tavaly és azelőtt ezen az oldalon valakivel, aki azóta eltűnt a föld színéről. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Először az oldalon, majd Facebookon is beszélgettünk, jövőbeli tervekről, ilyesmi. Ma újra beszélni szerettem volna vele, de gyakoriról és facebookról is törlődött a profilja.

Nagyon aggódom, hogy valami baj van vele vagy hogy történt vele valami.

Akivel volt vagy van hasonló, az légyszi írjon privátot, megírom a volt gyakoris nevét és reménykedem, hogy valaki tud róla valamit. Köszönöm. :)



2021. aug. 17. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Letiltott fiam, az égvilágon semmi baja nincs. Éli boldogan az életét.
2021. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmi oka nem volt letiltani, biztosan nem tett ilyent.
2021. aug. 17. 10:54
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Ha nem törölte ö vagy az oldal a profilját, akkor írhatsz a moderátoroknak, hogy mi a problémád. Ök tudnak írni az illetönek emailt, és megkérdezik, akar-e veled kapcsolatot, és megadhatják neki a te email-címedet, ha erre felhatalmaztad öket.

Ha a profilja megszünt, akkor nem igazán lehet megtalálni, mert ilyen esetben nem adhatják ki az adatait.

2021. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Abba bele sem gondolsz, hogy talán ő NEM akarja, hogy megtaláld?
2021. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Valószínű ő nem akar veled soha többé beszélni..
2021. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm azért. Különösebb oka nem hiszem, hogy lenne rá. Csak jó lett volna kicsit újra beszélni vele, mivel tavaly még ugyanerre az egyetemre és szakra szeretett volna jönni idén, ahol most én vagyok.
2021. aug. 17. 11:29
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Válasz a kérdezőnek erre: "Semmi oka nem volt letiltani, biztosan nem tett ilyent."

Egyeseknek ok sem kell hogy letiltsanak. Azzal indokolják hogy "Miért is kéne indok hogy letiltsalak?". Vagyis kicsit másképp tekintve nézd aképpen, hogy évek óta jóbarátok vagytok, soha egyetlen összezördülés, majd hirtelen a semmiből betöri az orrod és megszakítja a barátságot. Amikor számonkéred hogy ez mégis mi a fene volt, a válasz: "Csak úgy. Na takarodj innen." Sajnos vannak ilyen emberek akiknek egyetlen szalmaszálat sem teszel keresztbe hozzá se szólsz, de ő minden erejével azon van hogy piszkáljon, a sok birka meg a pártját fogja.

2021. aug. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak az eltűnt személy semmivel nem piszkálta OP-t, hanem egyszerűen úgy döntött, hogy megszakítja a kapcsolatot.



Másik fb profilról se találtad meg a profilját?

2021. aug. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a megoldás?
2022. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Törölte a facebook és a gyakoris profilját is, amikor kerestem nem volt neki egyik sem. Végül újra regisztrált facebookra és meglett úgyhogy minden megoldódott :D
2022. ápr. 10. 12:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!